zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Nowe, rewolucyjne podejście do sprzedaży

Konferencja Harvard Business Review oraz ICAN Institute z udziałem Piotra Ciskiego, Dyrektora Zarządzającego Sage w Polsce

Procesy sprzedażowe są siłą pociągową każdego biznesu. Jednak gdy firmę dotknie problem nieskalowalnej sprzedaży, może to stać się przyczyną długotrwałego zastoju. Przedsiębiorcy mogą jednak odnaleźć drogę do wykorzystania pełni swojego potencjału rozwojowego. Odpowiedź już 24 września.

Jedną z najbardziej dotkliwych blokad w rozwoju przedsiębiorstwa jest nieskuteczna polityka sprzedażowa. By ją uzdrowić nie zawsze konieczne jest koncentrowanie się na czynnikach zewnętrznych, jak konkurencja czy docieranie do nowych grup docelowych. Bardzo ważne jest przedefiniowanie zasad i wartości konkretnej organizacji. Wzrost efektywności sprzedaży można osiągnąć usprawniając i pobudzając dynamikę komunikowania poszczególnych działów w organizacji.

Piotr Ciski, Dyrektor Zarządzający Sage w Polsce opowie, w jaki sposób demokratyzacja w dostępie do wiedzy zmieni zwykła firmę w inteligentną, stabilną organizację. Owocem tej zmiany będzie wzrost stabilności i przewidywalności, w ślad za którymi idzie znaczący wzrost odnawialnych przychodów.

Inwestorzy lubią stabilność i przewidywalność – wystąpienia Piotra Ciskiego pod tym tytułem można posłuchać już 24 września w ramach konferencji „Odnawialne przychody: Jak zmienić działy marketingu i sprzedaży w maszyny napędzające rozwój i ekspansję firmy”, organizowanej przez Harvard Business Review Polska oraz ICAN Institute. 

Informacje i zapisy: http://przychody.hbrp.pl/