zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Pobierz demo

Pobierz wersje demo jednej z trzech propozycji: Sage Symfonia Start, Sage Symfonia lub Pakiety dla Biur Rachunkowych
x3_demo

Zamów prezentację Sage Enterprise Management

Sage Enterprise Management jest systemem oferującym rozbudowane i zintegrowane funkcje wspierające wszystkie Twoje podstawowe procesy biznesowe przy minimalnej inwestycji w IT oraz wkładzie zasobów. Dzięki Sage Enterprise Management możesz rozwijać swoją działalność szybciej, zyskując nowoczesny program dostosowany do potrzeb dynamicznie rozwijającej się i ekspansywnej firmy. Zobacz w jaki sposób Sage Enterprise Management wspiera Twoją branżę i pozytywnie wpływa na pracę Twojego zespołu.

Zamów bezpłatną demonstrację na żywo

ERP

Zobacz wideo demo Sage Symfonia ERP

Sage Symfonia ERP pozwala kompleksowo zarządzać firmą. Zobacz, jak wyglądają poszczególne moduły Sage Symfonia ERP: Finanse i Księgowość; Handel oraz Kadry i Płace i jakie dane są w nich zawarte. Dodatkowo przetestuj Sage Symfonia ERP Business Intelligence, który ułatwia podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Testuj wideo demo

275x203erp

Pobierz demo - Sage Symfonia ERP BI

Sage Symfonia ERP BI to szybki dostęp do informacji z różnych obszarów operacyjnych systemu Sage Symfonia ERP. Przetestuj przykładowe kokpity i znajdź odpowiedzi na Twoje pytania i podejmuj trafne decyzje.

Pobierz demo

demo

Pobierz demo - Pakiety dla Biur Rachunkowych

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Przetestuj je i znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego biura.

Pobierz demo

Pobierz demo - Sage Symfonia

Rozwiązanie dla małych i średnich firm rozliczających się pełną księgowością. Odpowiada na najważniejsze potrzeby Klientów – oferując rozwiązania z zakresu księgowości, kadr oraz handlu.

Pobierz demo

Pobierz demo - Sage Symfonia Start

Program przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Dzięki Sage Symfonia Start zautomatyzujesz codzienne czynności.

Pobierz demo