zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Rozwiązania dla firm

Prowadzących uproszczoną księgowość

W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, które przygotowaliśmy z myślą o mikro i małych firmach rozliczających się za pomocą uproszczonej księgowości. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa: prowadzące podatkową księgę przychodów i rozchodów; rozliczające się kartą podatkową oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej

sage

Prowadzących pełną księgowość

W tym miejscu prezentujemy rozwiązania przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Wśród nich znajdują się: spółki kapitałowe prawa handlowego; instytucje finansowe; jednostki otrzymujące dotacje oraz organizacje non-profit oraz przedsiębiorstwa, których roczny obrót netto przekroczył 1,2 mln euro.

Więcej

Biura rachunkowe

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Znajdziesz tu rozwiązania dla biur rachunkowych, które obsługują klientów rozliczających się: uproszczoną i pełną księgowością; biur rachunkowych, których klienci rozliczają pracowników. Nasze rozwiązania odpowiadają również na potrzeby doradców, kancelarii podatkowych oraz biegłych rewidentów.

Więcej

serwis

Serwis miedzyfirmami.pl

Umożliwia błyskawiczną wymianę dokumentów między kontrahentami. Minimalizuje koszty wystawiania faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami. Serwis miedzyfirmami.pl zapewnia pełną integrację z produktami Sage

Więcej

Strefa dla Księgowych

Strefa dla Księgowych to miejsce, w którym znajdziesz wsparcie merytoryczne i inspiracje do rozwoju zawodowego, zniżki na szkolenia i prenumeratę prasy fachowej. Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami Sage

Więcej

Sage ©Sage Group plc 2014 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone