zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Rozwiązania dla firm

Prowadzących uproszczoną księgowość

W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, które przygotowaliśmy z myślą o mikro i małych firmach rozliczających się za pomocą uproszczonej księgowości. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa: prowadzące podatkową księgę przychodów i rozchodów; rozliczające się kartą podatkową oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej

sage

Prowadzących pełną księgowość

W tym miejscu prezentujemy rozwiązania przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Wśród nich znajdują się: spółki kapitałowe prawa handlowego; instytucje finansowe; jednostki otrzymujące dotacje oraz organizacje non-profit oraz przedsiębiorstwa, których roczny obrót netto przekroczył 1,2 mln euro.

Więcej

Biura rachunkowe

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Znajdziesz tu rozwiązania dla biur rachunkowych, które obsługują klientów rozliczających się: uproszczoną i pełną księgowością; biur rachunkowych, których klienci rozliczają pracowników. Nasze rozwiązania odpowiadają również na potrzeby doradców, kancelarii podatkowych oraz biegłych rewidentów.

serwis

Serwis Między Firmami

Proces wystawienia e-faktury w naszych systemach jest ściśle związany z usługą jej elektronicznego dostarczenia, czyli serwisem Między Firmami. Dzięki temu, że wszystkie wersje naszych produktów zostały przystosowane do współpracy z tym serwisem, to zapewniają im pełną integrację procesów biznesowych: od momentu wystawienia faktury, poprzez jej wysłanie, odebranie, akceptację, zadekretowanie po zaksięgowanie. Dodatkowo nasi klienci mają możliwość łączenia użytkowników oprogramowania z użytkownikami serwisu.

Więcej

Strefa dla Księgowych

Strefa dla Księgowych to miejsce, w którym znajdziesz wsparcie merytoryczne i inspiracje do rozwoju zawodowego, zniżki na szkolenia i prenumeratę prasy fachowej. Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami Sage

Więcej