Rozwiązania dla Biur Rachunkowych

Wybierz dopasowane do Twojego Biura Rachunkowego rozwiązanie Sage i buduj trwałe relacje ze swoimi Klientami. Zapewnij swojej firmie profesjonalne oraz kompleksowe zastosowania i odkryj nowe możliwości.


Kompleksowa obsługa Biur Rachunkowch
w nowym innowacyjnym narzędziu Sage Biuro Rachunkowe Online

Sage Biuro Rachunkowe Online to narzędzie usprawniające komunikację z klientami, które ułatwi Ci organizację pracy. Wystarczy dostęp do internetu, by móc pracować z każdego miejsca i o każdej porze. Ta nowoczesna platforma pozytywnie wpływa na współpracę pomiędzy księgowym a obsługiwaną firmą. Korzystając z jej udogodnień oszczędzasz czas i pieniądze.

Aby korzystać z platformy nie trzeba nic instalować. Wystarczy dostęp do internetu by cieszyć się olbrzymią swobodą i elastycznością. Wdrożenie systemu jest proste i nie wymaga szkolenia. Wystarczy znajomość środowiska online, by swobodnie zarządzać platformą, która eliminuje papierowy obieg dokumentów, wprowadzając nowoczesne, efektywne i intuicyjne dla uzytkownika rozwiązania.

Sukces biznesowy
biura rachunkowego Denumeratio

Biuro rachunkowe Denumeratio wykorzystuje rozwiązania Sage do budowania sukcesu swojej działalności

"Otwierając kancelarię rachunkową chciałam mieć oprogramowanie, które będzie proste w obsłudze, bezawaryjne i szybkie. Wybór padł na Sage. Program Sage Symfonia 2.0 bezpieczny i elastyczny, dzięki czemu praca na nim jest wygodna. Jego świetnym uzupełnieniem jest Sage e-Audytor, który pozwala nam szybko zweryfikować dla naszych klientów poprawność wygenerowanych plików kontrolnych, a także zgodność opisanych w nich transakcji."

Iwona Kamińska-Lech, założycielka biura rachunkowego Denumeratio

Sprawdź rozwiązania Sage wspomagające pracę Biura Rachunkowego

Każde duże przedsiębiorstwo już teraz jest zobowiązane do posiadania oprogramowania umożliwiającego zaawansowane e-kontrole skarbowe.

Sage e-Audytor to platforma, dzięki której można weryfikować poprawność danych wygenerowanych w Jednolitym Pliku Kontrolnym. Rozwiązanie jest przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na rodzaj używanego oprogramowania, wielkość firmy czy branżę. Sage e-Audytor dostępny jest w wersji online oraz jako dedykowane rozwiązane osadzone na serwerach przedsiębiorstwa. Bezpieczeństwo danych w Sage e-Audytor jest gwarantowane dzięki specjalnym procedurom i technologii.

Szybka wymiana dokumentów, łatwa obsługa, dostęp online, bezpieczeństwo przesyłanych informacji, oszczędność pieniędzy – te i wiele innych korzyści sprawiają, że Sage Biuro Rachunkowe Online jest doskonałym rozwiązaniem do wygodnej współpracy na linii klient-biuro rachunkowe. Wystarczy dostęp do internetu, by móc pracować z każdego miejsca i o każdej porze.

Nowe narzędzie stanowi cenne wsparcie w organizacji pracy biura rachunkowego. Przydatne funkcje aplikacji pozwolą na poprawę jakości pracy, czyniąc ją bardziej efektywną i uporządkowaną.

Sage Asystent jest narzędziem dla biur rachunkowych, od którego księgowa będzie rozpoczynać pracę i kończyć z nim swój dzień. W jednym miejscu jest kalendarz, notatki, lista klientów i możliwość ustawienia przypomnień, a co najważniejsze, zapewnia szybkie i sprawne uruchomienie aplikacji z poziomu listy Klientów, bez konieczności ponownego logowania do właściwego modułu.

Poznaj nowe funkcje Sage Asystenta:

Autodiscovery: ułatwione dołączanie firm do istniejących baz

Zbiorcza migracja baz: krótszy czas migracji baz dzięki automatyzacji procesu, niższe koszty aktualizacji programu

Zbiorcze wykonywanie kopii bezpieczeństwa: ułatwiony i szybszy proces wykonywania kopii bezpieczeństwa, jeszcze bardziej chroni użytkownika przed utratą ważnych informacji i danych

Przekonaj się, że praca może być przyjemnością dziękin Sage Asystent.

Sage Connect pozwala przesłać użytkownikowi z modułu handlowego dokumenty (np. faktury sprzedażowe) do modułu finansowo-księgowego w celu ich zaksięgowania. Jeżeli dokumenty zostaną zaksięgowane, użytkownik modułu handlowego otrzymuje informację, że jego wysłane dokumenty do modułu finansowo-księgowego zostały zaksięgowane. Statusy są widoczne w module handlowym.

Sage Connect jest doskonałym rozwiązaniem dla biur rachunkowych, dla których liczy się szybka współpraca z Klientami. Dzięki aplikacji biuro może znacznie usprawnić księgowanie dokumentów sprzedażowych swoich Klientów, bez konieczności dostarczania ich droga pocztową lub e-mailem.

Korzystając z Sage Connect biuro rachunkowe zyskuje oszczędność czasu i pieniędzy. Cały proces wysyłania i księgowania dokumentów sprzedażowych odbywa się w jednym programie!

 • Sage Connect

  Sprawne przesyłanie dokumentów między firmami oraz dwustronna wymiana informacji o statusie dokumentu

 • Schemat

 • Korzyści

  • Dwustronna wymiana informacji o statusie dokumentów
  • Wymiana dokumentów między programami (bez zapisyawaniadanych na dysku)
  • Wyeliminowanie komunikacji mailowej

Wygodne fakturowanie firm i osób fizycznych

Posiadając konto w serwisie MiędzyFirmami.pl, Twój klient będzie mógł wygodnie i szybko wystawiać faktury online. Dzięki tej aplikacji intuicyjnie wygeneruje fakturę, która trafi bezpośrednio do Ciebie. Co więcej - do pięciu faktur miesięcznie może wystawić i wysłać za darmo.

Poznaj więcej opcji i pakietów na www.miedzyfirmami.pl

Prestiż i pozycja eksperta na rynku to dwa główne czynniki wyboru Biura Rachunkowego przez klientów.

Jak stać się liderem w tym zakresie?

Skorzystaj ze szkoleń, które podniosą wiedzę z zakresu obsługi programów oprogramowania Sage przez Twoich pracowników oraz pozwolą na uzyskanie Certyfikatu.

Wydany przez Sage Certyfikat potwierdza wysokie kompetencje użytkownika oprogramowania Sage oraz pomaga budować wizerunek eksperta.

W ten sposób pokażesz klientom, że Twoje biuro jest silnym merytorycznie partnerem, który firmuje się znakiem Certyfikowanego Biura Sage.


Sage Academy
Wiedza dla Biur Rachunkowych

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców, dzięki dostarczaniu wiedzy najwyższej próby.
Zagadnienia kadrowe i finansowe nasi eksperci mają w małym palcu. Śledzimy obecne i zapowiadane zmiany prawne, aby na bieżąco aktualizować nasze produkty i przekazywać Wam aktualne informacje. Podczas szkoleń i seminariów przekazujemy unikalną i praktyczną wiedzę oraz pokazujemy jak wdrożyć ją w firmie.


Jesteśmy dumni z opinii naszych uczestników. Aż 89% z nich wysoko ocenia użyteczność wiedzy nabytej na szkoleniach. Jaka będzie Twoja opinia?

Dowiedz się więcej
Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami? Skontaktuj się z nami
*
*
*
*
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Sage sp. z o.o. za pośrednictwem:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Partnerów Sage sp. z o.o. za pośrednictwem:

Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb Twojego Biura Rachunkowego

Pakiet
START

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Pakiet
STANDARD

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Pakiet
STANDARD PLUS

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Kadry i Płace One Payroll
do 500 PLP

Pakiet
EXTRA

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Kadry i Płace One Payroll
do 500 PLP

Handel Sprzedaż i Magazyn

Analizy Finansowe

Środki Trwałe

Sage Connect

Sage Asystent

Najpopularniejsze tematy

pic

Zapisz się na szkolenie RODO dla biur rachunkowych

pic

Przeczytaj o sukcesie biznesowym biura rachunkowego Denumeratio

pic

Posłuchaj, co eksperci mówią o wszystkich strukturach Jednolitego Pliku Kontrolnego

pic

Przygotuj swoje biuro rachunkowe do RODO

// JavaScript Document