zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 
Nowa sage symfonia 2.0 Bezpieczeństwo  rozwój  komfort

Poznaj nową Sage Symfonię 2.0 i przekonaj się, ile możesz zyskać!

Nowy silnik bazy danych Pervasive w Sage Symfonii 2.0 jest przystosowany do nowych technologii oraz systemów. W pełni wspierany, rozwijany oraz aktualizowany przez producenta zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa. Obsługuje większe bazy danych, lepiej chroni je przy niestabilnych sieciach. Rezygnacja ze wspierania przestarzałego systemu operacyjnego Windows XP redukuje ryzyko infekcji komputera.

Nowe funkcjonalności usprawniające pracę na programach Sage w poszczególnych modułach. Wiekowanie rozrachunków w siedmiu przedziałach czasu ustalonych przez użytkownika (dotyczy modułu Finanse i Księgowość). Obsługa faktur sprzedażowych w ramach jednego programu dzięki funkcjonalności Sage Connect.

Komfort pracy na nowej technologii, wspieranej i rozwijanej przez producentów. Dostęp do nowych funkcjonalności, takich jak pobieranie danych z GUS i import kursów walut. Do komfortu można też zaliczyć nowe funkcjonalności, dzięki którym Klient zyskuje czas.

Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie

NOWOŚĆ!


Sage Connect – funkcjonalność, która pozwala przesyłać dokumenty sprzedażowe bezpośrednio do modułu finansowo-księgowego w celu ich zaksięgowania, bez konieczności wysyłania ich e-mailem.

Dzięki Sage Connect:

  • użytkownik modułu handlowego otrzyma informację o zaksięgowaniu faktury
  • ma możliwość podglądu dokumentów w module handlowym
  • użytkownicy oszczędzają czas i pieniądze – podatnik nie musi wysyłać dokumentów do biura rachunkowego pocztą lub e-mailem
  • proces wysyłania i księgowania dokumentów odbywa się w jednym programie.

Schemat działania Sage Connect

Pamiętaj, że jeśli nie zdecydujesz się na aktualizację, to pomoc techniczna i aktualizacje prawne będą niedostępne dla Sage Symfonii starszych niż wersja 2.0 oraz Twój komputer pracujący w systemie operacyjnym Windows XP będzie pozbawiony wsparcia technicznego i ochrony przed wirusami.

Sprawdź czy Twoja firma spełnia wymagania sprzętowe do nowej Sage Symfonia 2.0

Kup Nową Sage Symfonię 2.0 już dziś
i ciesz się najnowszym oprogramowaniem
gwarantującym szybszą i bezpieczniejszą pracę!

Sprawdź ofertę przygotowaną indywidualnie dla Ciebie.

obrazek
Zadzwoń: 22 455 56 01

lub wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą

*
*