„Poznałam program Sage Symfonia jeszcze na studiach, gdzie uczono nas księgowości z wykorzystaniem oprogramowania. Od tego czasu minęło 7 lat, ja nieprzerwanie pracuję na tych programach i mogę je polecić z pełną odpowiedzialnością”


Agnieszka Zaliwska
firma produkcyjna, Kraków

„Pierwszy raz zetknęłam się z programami księgowymi Sage Symfonia na szkoleniu w naszym stowarzyszeniu. Gdy zmieniłam pracę w mojej nowej firmie był program Symfonia i bardzo się ucieszyłam, bo już wiedziałam, że jest łatwy w obsłudze i intuicyjny"


Dorota Małek
przetwórstwo rolno-spożywcze, Garwolin

„Prowadzę biuro rachunkowe. Na co dzień pracuję na programie księgowym Symfonia i moim klientom również rekomenduję ten program. Odkąd w życie wszedł obowiązek JPK korzystam również ze specjalnej aplikacji, która ułatwia i przyspiesza moją pracę, ponieważ sprawdza czy pliki są poprawne i zawierają spójne dane”


Krystyna Wojewodowicz
biuro rachunkowe, Warszawa

„Mam dobre porównanie programu Symfonia z innymi programami. Wcześniej pracowałam na dwóch innych rozwiązaniach i nie było mi tak łatwo jak teraz. Poza tym Sage zawsze dostarcza nowe wersje jak zmieniają się przepisy, często jeszcze nawet zanim zaczną obowiązywać”


Dorota Kopeć
producent wyrobów z plastiku, Wieliczka

#GotowiNaZmiany

Najbardziej zaufane rozwiązania
finansowo-księgowe na rynku


(Sage Symfonia Finanse i Księgowość oraz jej nowa, ulepszona wersja - Sage Symfonia 50cloud)

Rekomendowane przez polskie księgowe i biura rachunkowe

Gotowe do obsługi e-Sprawozdań

Dzięki programowi finansowo-księgowemu Sage Symfonia zminimalizowaliśmy ryzyko popełnienia błędu w operacjach finansowych. Świetnym uzupełnieniem jest narzędzie do weryfikacji Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Kancelaria Podatkowa Denumeratio

Opinie Klientów

stamp
quote

„Pracuję na programie Sage Symfonia prawie 20 lat. Jest prosty w obsłudze, zawsze aktualizowany zgodnie ze zmieniającymi się przepisami.”

Lucyna Wieczorek

quote
stamp
quote

„Program księgowy Symfonia jest czytelny, wiarygodny. Bardzo pomocny przy obliczaniu podatków. Jest często aktualizowany ze względu na dopasowanie do przepisów. Bardzo polecam zarówno dużą jak i małą księgowość.”

Ewa Grabowiec

quote
stamp
quote

„Sage Symfonia to intuicyjny program, który pozwala na swobodną pracę w wielu oknach jednocześnie. Dużą zaletą jest możliwość generowania kilku raportów. Dobre wsparcie techniczne pozwala na łatwy i szybki kontakt oraz pomoc.”

Maria Andrzejewska

quote
stamp
quote

„Program Sage Symfonia jest bardzo dobrze dostosowany do różnych rodzajów działalności. Jego dużą zaletą są: szybka analiza danych do sprawozdawczości, przekazywanie elektroniczne danych do urzędu skarbowego.”

Mirosława Gaworska

quote
stamp
quote

„Na programie finansowo-księgowym Sage Symfonia pracuję już ponad 20 lat. Program jest prosty, intuicyjny, czytelny, dający możliwość dostosowania do potrzeb firmy.”

Aldona Mucha

quote
stamp
quote

„Program Sage Symfonia jest bardzo dobrze dostosowany do potrzeb księgowych i pomocny w rozwiązywaniu problemów.”

Bogusława Małecka

quote
stamp
quote

„Dotychczasowe, około 12-letnie korzystanie z Sage Symfonia jest bezproblemowe i pozwala na usprawnienie codziennej pracy.”

Mirosław Karbowski

quote
stamp
quote

„Sage Symfonia to program łatwy w obsłudze i intuicyjny. Spełniający oczekiwania.”

Beata Socha

quote
strzałka
strzałka

Nasze rozwiązania zapewniają

kontrola_finansowa

pełną kontrolę nad firmowymi finansami – łatwe do odczytu i interpretacji raporty, dają pełny wgląd w sytuację finansową firmy, dzięki czemu możesz podejmować szybkie i trafne decyzje biznesowe

bezpieczenstwo

bezpieczeństwo w kontaktach z fiskusem – dostarczamy rozwiązania zgodne z prawem oraz aplikację Sage e-Audytor umożliwiającą m.in. sprawdzenie plików JPK przed ich wysyłką na bramkę MF

zmiany_prawne

bezpieczeństwo prawno-podatkowe – aktualizujemy nasze programy tak często jak jest to konieczne, aby odzwierciedlały obowiązujące przepisy, często jeszcze przed ich wejściem w życie

eksperci

wsparcie najlepszych ekspertów na rynku – nasi konsultanci wygrywają ogólnopolskie konkursy merytoryczne oraz prowadzą szkolenia m.in. w ramach Sage Academy

Zobacz jak rozwiązania finansowo-księgowe Sage wspomagają polskie firmy w ich codziennej pracy. Pobierz za darmo wyjątkowy materiał, który – głęboko w to wierzymy – będzie dla Ciebie inspiracją w biznesie.

Wejdź do Strefy Inspiracji

Interesuje Cię rozwiązanie finansowo-księgowe przyszłości? Wypełnij poniższy formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Proszę o ofertę

Sage Symfonia 50cloud jest rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym. Jest intensywnie rozwijana funkcjonalnie. Jej zaktualizowanie jest niemal nieodczuwalne dla biznesu, a przede wszystkim – dzięki subskrypcyjnemu modelowi zakupu – nie jest obciążone dodatkowymi kosztami.


klienci_nas_polecaja

Dlatego Klienci nam ufają i nas polecają

Szukasz rozwiązania dla biznesu?

Pobierz darmową wersję

Szkolisz się lub studiujesz?

Pobierz wersję edukacyjną

Jeśli pracujesz w biurze rachunkowym zobacz jak rozwiązania Sage wesprą Cię w codziennej pracy.

Zobacz rozwiązania dla biur rachunkowych
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone