zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage Symfonia - rozwiązanie doceniane przez Klientów

Sage Symfonia jest sprawdzonym i lubianym przez dziesiątki tysięcy Klientów systemem wspierającym zarządzanie w firmach rozliczających się pełną księgowością. Jest to rozwiązanie, które lubią księgowe oraz doceniają ośrodki edukacyjne. Skąd to wiemy? Poprosiliśmy Klientów, którzy zdecydowali się na zakup rozwiązania Sage Symfonia o odpowiedź na pytanie: „Dlaczego zdecydowali się na zakup produktu Sage Symfonia?”

Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, których rzeczywiście potrzebują przedsiębiorcy. Pani Agnieszka Leoniuk z firmy Dworek Polski Sp.j., która użytkuje program Sage Symfonia Kadry i Płace zdecydowała się na zakup – ponieważ wypróbowała go wcześniej i jest to rozwiązanie, którego szukała. „Prosty w obsłudze program, który całkowicie ułatwia pracę w sprawach kadrowych, a listy płac nalicza błyskawicznie. Program Sage Symfonia Kadry i Płace wyeliminował konieczność prowadzenia wielu czasochłonnych zestawień. Rozwiązanie spowodowało dużą oszczędność czasu i zminimalizowało do minimum stres związany z kontrolami z ZUSu, urzędu skarbowego, czy Państwowej Inspekcji Pracy. Takie uzasadnienie otrzymaliśmy od Pani Agnieszki.

Sprawdź, jak możesz w 4 krokach zoptymalizować pracę działu kadrowo-płacowego 

Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są bezpieczne pod względem obowiązujących przepisów prawnych i podatkowych. Cieszymy się, że Klienci, tacy, jak Pani Grażyna Kłąb z firmy MARITEX Sp. z o.o., doceniają fakt, że nasze programy minimalizują ryzyko popełnienia błędu: „Chciałam przenieść się w XXI wiek, poczuć nowoczesność i wygodę. Chciałam program nowoczesny, łatwy w obsłudze, a przy tym spełniający oczekiwania wybrednego klienta, jakim jestem. Program, który ‘będzie za mnie myślał, nie pozwoli mi robić błędów ograniczając je do minimum”.

Chcemy dostarczać, nie tylko bezpieczne, nie tylko kompleksowe ale również intuicyjne rozwiązania. Taka jest właśnie Sage Symfonia wg Klientów, którzy zdecydowali się na jej zakup.

Pan Tomir Kobiela, z firmy ELWOZ Energia Sp. z o.o., po szczegółowym przetestowaniu oprogramowania handlowego dostępnego na rynku, zdecydował się na zakup Sage Symfonia Handel. Co go skłoniło do zakupu? „Sage Symfonia Handel jako jeden z nielicznych zapewniał bezproblemowe prowadzenie magazynu bez obawy o awarię systemu. Prosty wygląd, łatwość obsługi (która nie powoduje braku funkcjonalności), bardzo dobra opinia księgowej oraz fachowa pomoc telefoniczna sprawiły, że Sage Symfonia Handel był najlepszym wyborem z obecnie dostępnych programów do prowadzenia sprzedaży”.

5 sposobów na zwiększenie efektywności działań handlowych

Intuicyjność i łatwość pracy z Sage Symfonia docenia, również Pani Sylwia Zielińska-Królik, która jako doradca podatkowy z Ożarowa Mazowieckiego jest zobowiązana świadczyć usługi dla swoich klientów na najwyższym poziomie. „Obok profesjonalnej kadry, niezbędnym narzędziem do wykonywania usług, jest profesjonalne i kompleksowe, a przede wszystkim, intuicyjne oprogramowanie, którym dla mnie jest Sage Symfonia. Dzięki połączeniu dostępnych aplikacji mogę zarządzać obszarem finansowo-księgowym moich klientów, a tym samym nieść pomoc księgowo - podatkową w każdej sytuacji z każdego miejsca”.

Bogaty pakiet funkcjonalności, obok przejrzystości i funkcjonalności oraz sprawna współpraca Sage Symfonia z innymi programami – to czynniki, które ujęły prowadzącą własne biuro rachunkowe Magdalenę Pick, która mówi „Produkty Sage Symfonia są wg mnie najbardziej przejrzyste i intuicyjne, pozwalają na tworzenie szerokiej gamy raportów i zestawień, bezproblemowo odbywa się komunikacja i przesyłanie danych pomiędzy poszczególnymi modułami w systemie, ale i pracą z innymi programami (np. Płatnikiem). Jakiekolwiek aktualizacje są wykonywane na bieżąco, a ewentualne problemy rozwiązywane błyskawicznie”.

Poznaj 4 warunki efektywnego zarządzania kondycją finansową firmy


Czekamy także na Twoją opinię. Jeśli chcesz podzielić się z nami swoim zdaniem na temat naszych produktów kliknij tu i wypełnij formularz kontaktowy. Dziękujemy!