zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Nowe wersje programów Sage Symfonia 2016

 3.11.2015 r.

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj dostępne są najnowsze wersje naszych programów Sage Symfonia dla firm rozliczających się pełną księgowością.

Decydując się na aktualizację swojego programu do 31 grudnia 2015 roku otrzymasz od nas dodatkowo:

  • 5% rabatu na aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji  Sage Symfonia 2016
  • e-booki na temat „Podatków 2016” lub „Rewolucji w umowach cywilnoprawnych”

 

Sprawdź, jakie korzyści otrzymasz z aktualizacji do najnowszej wersji Sage Symfonia 2016.

1. Finanse i Księgowość 2016

 Dostosowaliśmy program do zmian prawnych wynikających z ustawy o rachunkowości. Wprowadziliśmy nowe wzory bilansu oraz rachunku zysków i strat, które zawierają nowe pozycje uszczegółowiające źródła pochodzenia przychodów, kosztów oraz aktywów i kapitałów. Nowe wersje sprawozdań finansowych zostaną uruchomione i automatycznie wgrane w najnowszych wersjach programu. Nastąpi wówczas automatyczne przepięcie planu kont, używanych przez jednostkę, a następnie pojawi się możliwość korekty danych dla pozycji sprawozdań (pojawi się kolumna z danymi porównawczymi).

Program został wyposażony w funkcjonalność Raporty graficzne, które pozwalają na dokonywanie analizy bieżącej sytuacji firmy oraz czytelną prezentację wyników analiz w postaci wykresów. Lista predefiniowanych raportów zaszytych w programie dotyczy wielu możliwych tematów wchodzących w skład następujących, głównych zagadnień:

  • obrotów kont księgowych
  • rozrachunków
  • wiekowania należności i zobowiązań
  • zapisów kont księgowych
  • rejestrów VAT

Zapoznaj się z opisami zmian.

2. Kadry i Płace 2016.a

Dostosowaliśmy program do nowelizacji Kodeksu pracy. Wprowadziliśmy zmiany umożliwiające pracownikom wybór sposobu wykorzystania urlopu z tytułu opieki nad dzieckiem do lat 14 w wymiarze dziennym lub godzinowym. Dzięki temu zyskasz pewność działania zgodnego z obowiązującym prawem. Zaktualizowaliśmy również kalendarz firmy na rok 2016, który uwzględnia święta w 2016 roku – co spowoduje oszczędność czasu pracowników działów kadr i płac.

Zapoznaj się z opisami zmian.

3. e-Deklaracje (wchodzące w skład pakietu e-Box)

Rozszerzyliśmy listę deklaracji możliwych do autoryzacji przy pomocy danych identyfikacyjnych płatnika/składającego e-deklaracje: VAT-27, VAT-UE, VAT-UEK. Powyższe deklaracje mogą być składane bez konieczności podpisania ich elektronicznym podpisem weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

Zapoznaj się z opisami zmian.

Jeżeli chcesz zaktualizować swój program prosimy o pozostawienie swoich danych kontaktowych. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.
*
*
*
*
*
*
*