Zmiana struktur dla deklaracji VAT-7(18) i VAT-7K(12) – uaktualnienia do naszych programówZmiana struktur dla deklaracji VAT-7(18) i VAT-7K(12) – uaktualnienia do naszych programów


Ministerstwo Finansów zmieniło strukturę xml dla deklaracji VAT-7(18) i VAT-7K(12) (wersja schemy 1-1E oraz 1-2E). Jednocześnie od 31 sierpnia 2018 zaprzestało przyjmowania deklaracji utworzonych w oparciu o poprzednią wersję schemy (1-0E). Zmiana powoduje, że deklaracje VAT-7(18) i VAT-7K(12) generowane z dotychczasowych wersji oprogramowania Sage będą odrzucane przez bramkę Ministerstwa Finansów z komunikatem błędu 401. Problem można zaobserwować dopiero podczas pobierania UPO, sama operacja wysyłki e-deklaracji i plików deklaracji przebiega poprawnie.


Przygotowaliśmy dla Państwa uaktualnienia do naszych programów:


Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w naszym Centrum Wiedzy, który zawiera instrukcję pobrania i instalacji.

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w naszym Centrum Wiedzy, który zawiera instrukcję pobrania i instalacji.

Sage Symfonia ERP Finanse i Księgowość Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w naszym Centrum Wiedzy, który zawiera instrukcję pobrania i instalacji.

Sage 50cloud Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w naszym Centrum Wiedzy, który zawiera instrukcję pobrania i instalacji.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone