zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Według biura rachunkowego Badesta
stosowanie Sage | Enterprise Management po prostu się opłaca. To doskonałe rozwiązanie do prowadzenia rachunkowości dla klientów międzynarodowych.

Klient: Badesta Accounting Office

Branża: Usługi – Rachunkowość

Lokalizacja: Europa – Polska

Produkty: Sage Enterprise Management

Charakterystyka marki

Biuro rachunkowe Badesta działa na polskim rynku od 20 lat, świadcząc profesjonalne usługi w obszarze rachunkowości, doradztwa, zasobów ludzkich i list płac. Od momentu powstania firma skupia się na obsłudze wymagających klientów, poświęcając szczególną uwagę potrzebom spółek posiadających kapitał zagraniczny.

Pobierz historie sukcesu
Szybko okazało się, że Sage | Enterprise Management jest idealnym narzędziem do obsługi klientów międzynarodowych. Jest szczególnie przydatne podczas tworzenia okresowych sprawozdań w wielu językach

Barbara Bajorek
Prezes Biuro rachunkowe Badesta

bell-icon

Wyzwanie

Firma Badesta potrzebowała sprawnego, elastycznego narzędzia do zarządzania finansami, które potrafiłoby dostosować się do potrzeb międzynarodowych klientów spółki.

bulb-icon

Rozwiązanie

Program Sage | Enterprise Management został wybrany z uwagi na jego doskonałe funkcje zarządzania finansowego oraz możliwość obsługi środowiska międzynarodowego. Ponadto firma doceniła łatwość jego obsługi i długoterminową wartość propozycji.

puzzle-icon

Wynik

Sage | Enterprise Management ma pozytywny wpływ na relacje firmy Badesta z klientami. Rozwiązanie ułatwia przygotowywanie raportów w grupie kapitałowej oraz tworzenie sprawozdań w wielu wersjach językowych. Wiele zadań zostało zautomatyzowanych, w tym księgowanie i drukowanie faktur międzynarodowych związanych z transakcjami ICD oraz księgowanie różnic kursowych wynikających z ponownej wyceny rozliczeń w walucie obcej i sald rachunków bankowych.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone