zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Sage X3 zapewnia Bongás Group skalowalną architekturę i elastyczne funkcje

Następny case
 • Klient

  Bongás Group

  human-icon
 • Branża

  Dystrybucja – Energia

  file-icon
 • Lokalizacja

  Europa – Portugalia

  map-icon

Charakterystyka marki

Bongas

Od blisko 70 lat Bongás Group jest liderem branży dystrybucji paliw płynnych i gazu LPG. Spółka posiada stacje paliw, którymi zarządza, a ostatnio zdobyła udział w szybko rozwijającym się rynku energii odnawialnej.

Case Study

„Program Sage X3 z powodzeniem spełnił wszystkie nasze wymagania. Obserwujemy ogromne korzyści dla naszej firmy zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym”
Marco Leite

Dyrektor ds. systemów informacyjnych Bongás Group

bell-icon

Wyzwanie

Bardzo intensywny okres rozwoju Bongás Group wymagał elastycznego rozwiązania do zarządzania biznesowego, które byłoby w stanie sprostać wymaganiom firmy. Spółka chciała wyeliminować problemy z efektywnością i zwiększyć rentowność całej firmy.

bulb-icon

Rozwiązanie

Sage X3 można łatwo dostosować do bieżących i przyszłych potrzeb Bongás Group. Rozwiązanie pozwala gromadzić spójne dane w łatwy, intuicyjny sposób, zgodnie z potrzebami poszczególnych obszarów biznesowych, w tym działalności operacyjnej i zarządzania finansowego. Rozwiązanie do analizy danych finansowych (BI) zaproponowane przez Sage X3 łączy kilka źródeł danych, zapewniając obszerny i intuicyjny wgląd w szeroki zakres działań.

puzzle-icon

Wynik

Bongás Group może teraz uzyskać wszystkie informacje niezwłocznie, w formie skonfigurowanej w sposób dostosowany do danego użytkownika. Program Sage X3 jest dostępny wszędzie i na dowolnym urządzeniu, więc zapewnia szybki dostęp do danych przydatnych w działaniu. Rozwiązanie BI jest obecnie jedynym narzędziem sprawozdawczości wykorzystywanym przez kluczowych użytkowników spółki.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone