zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 
Poprzedni case

Wysokie loty Sage | Enterprise Management w ISATI. Dostawca usług lotniczych i telekomunikacyjnych zwiększa zyski i produktywność.

Następny case
 • Klient

  ISATI

  human-icon
 • Branżał

  Usługi – Inżynieria

  file-icon
 • Lokalizacja

  Europa – Hiszpania

  map-icon

Charakterystyka marki

ISATI

Firma ISATI jest dostawcą usług lotniczych i telekomunikacyjnych z siedzibą w Vitorii w Hiszpanii. ISATI tworzy partnerstwa strategiczne ze swoimi klientami na potrzeby projektowania, planowania, budowania i prowadzenia programów odnoszących sukcesy na całym świecie. ISATI tworzy optymalne relacje ze swoimi klientami korporacyjnymi, świadcząc jasno określone, rzetelne i szybkie usługi.

Case Study

„Precyzyjne prognozowanie umożliwiło nam planowanie dostępności odpowiednich surowców we właściwym czasie”
Barry Sher

Dyrektor zarządzający Universal Paper and Plastics

bell-icon

Wyzwanie

Przedsiębiorstwo Universal Paper and Plastics potrzebowało systemu zarządzania działalnością, zdolnego do integracji i automatyzacji procesów produkcji oraz dostaw.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wybór padł na oprogramowanie Sage | Enterprise Management ze względu na jego zaawansowane funkcje produkcyjne oraz zintegrowane możliwości zarządzania zapasami i rachunkowości, które umożliwiają firmie Universal Paper and Plastic pozostanie konkurencyjną w trudnych warunkach gospodarczych.

puzzle-icon

Wynik

Poprzez automatyzację procesów biznesowych Sage | Enterprise Management pomaga firmie Universal Paper and Plastics optymalizować codzienne zadania, zwiększać dokładność danych i przyspieszać przepływy danych w obrębie całej organizacji. Kompleksowy moduł planowania produkcji dokładnie odwzorowuje proces produkcji w czasie rzeczywistym, umożliwiając firmie ograniczanie kosztów operacyjnych i ogólnych. Możliwości prognozowania zostały znacząco zwiększone.