zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Rozwiązanie Sage Kadry i Płace One Payroll usprawniło zarządzanie kadrami

Klient: Metrostav

Branża: Budownictwo

Lokalizacja: Polska

Produkty: Sage Kadry i Płace One Payroll

Charakterystyka marki

Firma Metrostav jest europejskim liderem w branży budowlanej. Wieloletnie doświadczenie zapewnia spółce możliwość komplekso¬wego wykonana i zarządzania nawet najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi realizacjami budowlanymi. Metrostav powstał w Czechach w roku 1990 na bazie państwowego przedsiębiorstwa budowlanego, które istniało od 1971 roku. Polski od¬dział spółki został utworzony w 2009 roku i należy do Dywizji 4 spółki, która specjalizuje się w infrastrukturze transportowej.

Wyróżnia nas jakość. Widać ją nie tylko w inwestycjach infrastrukturalnych, ale także w naszym systemie pracy wewnątrz firmy, który tworzymy wraz z firmą Sage.

Martin Kulhavý
Członek zarządu Metrostav Polska, zastępca dyrektora ds. kontraktów w Polsce

bell-icon

Wyzwanie

Wygodna i poprawna obsługa procesów kadrowych w zwiększającej się załodze Metrostav w Polsce w sytuacji szybkiego wzrostu liczby pracowników i pojawienia się potrzeby wydajnego oprogramowania do obsługi procesów kadrowych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wdrożenie Sage Kadry i Płace One Payroll usprawniło procesy kadrowe w firmie Metrostav, w okresie nagłego wzrostu liczby pracowników w Polsce. Nowe oprogramowanie kadrowe zostało wdrożone w momencie, gdy firma rozpoczęła w Polsce obsługę budowlaną kilku dużych inwestycji infrastrukturalnych.

puzzle-icon

Wynik

Program Sage Kadry i Płace One Payroll zoptymalizował pracę działu kadrowego, automatyzując wiele procesów związanych m.in. z wypłacaniem wynagrodzeń i bieżącą obsługą kadrową firmy Metrostav.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem Sage skrojonym pod Twoje potrzeby – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać optymalne narzędzia wspierające rozwój Twojej firmy. Zostaw swoje dane wypełniając formularz.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone