zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage | Enterprise Management pomaga przedsiębiorstwu United-domains AG rozwijać operacje międzynarodowe

Klient: United-domains AG

Branża: Usługi – domeny internetowe

Lokalizacja: Europa – Niemcy

Produkty: Sage Enterprise Management

Charakterystyka marki

Przedsiębiorstwo United domains AG powstało w 2000 r. i oferuje usługi rejestracji domen internetowych oraz zarządzania domenami. Dewiza tej odnoszącej sukcesy spółki to: „najlepsze adresy w sieci”. Dziś firma zatrudnia 90 pracowników i obsługuje ponad 300 tys. klientów na obszarze Europy oraz Ameryki Północnej za pośrednictwem swojej amerykańskiej spółki zależnej.

Pobierz historie sukcesu
W dzisiejszym zglobalizowanym świecie największe znaczenie ma zgodność z przepisami. Potrzebujemy zgodnego i skalowalnego systemu zdolnego do adaptacji do wytycznych prawnych i podatkowych różnych krajów bez naszej ingerencji

Silvia Bösemüller
Dyrektor finansowy united-domains AG

bell-icon

Wyzwanie

Rozwój bazy klientów wynikający z powstania nowych rozszerzeń domen internetowych (na przykład .berlin i shop) był jednym z głównych powodów, dla których przedsiębiorstwo United-domains AG rozpoczęło poszukiwania nowego, solidnego rozwiązania do zarządzania działalnością. Dotychczasowe oprogramowanie firmy nie obsługiwało transakcji wielowalutowych, co stanowiło problem z uwagi na działalność prowadzoną na obszarze całej Europy oraz za pośrednictwem amerykańskiej spółki zależnej.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wybór padł na oprogramowanie Sage | Enterprise Management obsługujące róże systemy prawne i różne waluty oraz oferujące elastyczną platformę rozwoju, która pozwala przedsiębiorstwu na dostosowanie oprogramowania do swoich unikalnych potrzeb. Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na decyzję była zdolność oprogramowania Sage | Enterprise Management do skutecznej obsługi dużej, nieustannie rosnącej liczby transakcji.

puzzle-icon

Wynik

United domains AG efektywnie i bezpiecznie przetwarza ponad 3 tys. faktur dziennie. Cały proces fakturowania – od generowania faktur, poprzez upomnienia, a na obciążaniu rachunków skończywszy – został zautomatyzowany. Dwukierunkowa integracja z firmową stroną rejestracji umożliwia przedsiębiorstwu bezpieczne i precyzyjne obsługiwanie tysięcy nowych zgłoszeń użytkowników w każdym miesiącu. Aby osiągnąć szybszą gotowość Sage | Enterprise Management do użytku i przyspieszyć zwrot z inwestycji, do oprogramowania zaimportowano dotychczasowe dane.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone