zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wprowadziło zintegrowane zarządzanie firmą dzięki Sage Symfonii ERP

Następny case
 • Klient

  WPWiK Sp. z o.o

  human-icon
 • Branża

  Logistyka

  file-icon
 • Lokalizacja

  Wadowice, Polska

  map-icon

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych.

Pobierz historie sukcesu

Case Study

„Poprzedni system był przestarzały, miał ograniczoną funkcjonalność, a jego interfejs nie był przyjazny. Jednym z mankamentów był brak obsługi serwisowej oraz ograniczone możliwości rozwoju oprogramowania”
Barbara Marek

Główna księgowa WPWiK

bell-icon

Wyzwanie

Wdrożyć zintegrowane, skalowalne rozwiązanie dopasowane do specyfiki procesów biznesowych. WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

puzzle-icon

Wynik

WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży. System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Poznaj przykłady zastosowań w tej samej branży