Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
wprowadziło zintegrowane zarządzanie firmą dzięki Sage Symfonii ERP

Klient: WPWiK Sp. z o.o

Branża: Logistyka - wodociągi

Lokalizacja: Polska - Wadowice

Produkty: Sage Symfonia ERP

Charakterystyka marki

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych.

Pobierz historie sukcesu
Poprzedni system był przestarzały, miał ograniczoną funkcjonalność, a jego interfejs nie był przyjazny. Jednym z mankamentów był brak obsługi serwisowej oraz ograniczone możliwości rozwoju oprogramowania

Barbara Marek
Główna księgowa WPWiK

bell-icon

Wyzwanie

Wdrożyć zintegrowane, skalowalne rozwiązanie dopasowane do specyfiki procesów biznesowych. WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

puzzle-icon

Wynik

WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży. System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone