zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
wprowadziło zintegrowane zarządzanie firmą dzięki Sage Symfonii ERP

Klient: WPWiK Sp. z o.o

Branża: Logistyka - wodociągi

Lokalizacja: Polska - Wadowice

Produkty: Sage Symfonia ERP

Charakterystyka marki

Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji (WPWiK) zajmuje się poborem, dostarczaniem i uzdatnianiem wody, oczyszczaniem ścieków oraz budową, modernizacją i remontami sieci kanalizacyjnych i wodociągowych. Działa od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 400 zakładów i podmiotów gospodarczych oraz 7500 odbiorców indywidualnych.

Pobierz historie sukcesu
Poprzedni system był przestarzały, miał ograniczoną funkcjonalność, a jego interfejs nie był przyjazny. Jednym z mankamentów był brak obsługi serwisowej oraz ograniczone możliwości rozwoju oprogramowania

Barbara Marek
Główna księgowa WPWiK

bell-icon

Wyzwanie

Wdrożyć zintegrowane, skalowalne rozwiązanie dopasowane do specyfiki procesów biznesowych. WPWiK potrzebowało nowego, wygodnego w obsłudze systemu, który spełniałby specyficzne oczekiwania wynikające z charakteru działalności, a także zapewnił dodatkowe raporty i wielowymiarowe analizy danych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Aby dostosować system do potrzeb przedsiębiorstwa, konsultanci Sage opracowali dodatkowe, indywidualne rozwiązania m.in. dla zwiększenia poziomu kontroli nad przepływami finansowymi oraz w zakresie wizualizacji prezentacji danych. Ważnym elementem przemawiającym za wyborem rozwiązania była też gwarancja wsparcia technicznego i możliwość aktualizowania systemu wraz ze zmieniającymi się przepisami.

puzzle-icon

Wynik

WPWiK uzyskało pełną funkcjonalność w zakresie obsługi magazynu i procesów sprzedaży. System dostarcza kompleksową informację o rozrachunkach, pozwala skrócić czas wprowadzania i księgowania dokumentów oraz upraszcza wystawianie dokumentów handlowych. Dzięki zaawansowanym analizom wspiera kontrolę kosztów i planowanie przepływów gotówkowych.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniem Sage skrojonym pod Twoje potrzeby – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać optymalne narzędzia wspierające rozwój Twojej firmy. Zostaw swoje dane wypełniając formularz.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone