zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage | Enterprise Management to solidne rozwiązanie
dla Allied Metals Corporation

Klient: Allied Metals Corporation

Branża: Produkcja – stal nierdzewna

Lokalizacja: Ameryka Północna – USA

Produkty: Sage Enterprise Management

Charakterystyka marki

Od ponad 50 lat przedsiębiorstwo Allied Metals Corporation zaspokaja surowe wymogi firm zajmujących się topieniem indukcyjnym i dostarcza im wysokiej czystości niskowęglową stal oraz stal nierdzewną do wytopu. Duże zapasy w magazynach na terenie USA i Europy oraz rygorystyczny system kontroli jakości umożliwiają przedsiębiorstwu oferowanie materiału zgodnego z precyzyjnymi specyfikacjami analitycznymi i fizycznymi w przystępnej cenie.

Pobierz historie sukcesu
Nasze przychody znacząco wzrosły w ciągu ostatnich kilkunastu lat, co byłoby nieosiągalne, gdyby nie usprawnienia oferowane przez Sage | Enterprise Management

John Deradoorian
Prezes Allied Metals Corporation

bell-icon

Wyzwanie

Kiedy nadszedł czas na wymianę przestarzałego oprogramowania, firma Allied Metals rozpoczęła poszukiwania solidnego rozwiązania uwzględniającego komponenty w zakresie rachunkowości, dystrybucji i produkcji, które oferowałoby wsparcie dynamicznego rozwoju oraz obsługę międzynarodowych operacji.

bulb-icon

Rozwiązanie

Firma uruchomiła przemyślany proces wyboru, którego owocem była wymiana nieaktualnego oprogramowania rachunkowego. Przedsiębiorstwo dokładnie przeanalizowało dostępne opcje i ostatecznie zdecydowało, że Sage | Enterprise Management oferuje najlepsze połączenie technologii, funkcjonalności i ceny. Innymi rozważanymi pakietami były Microsoft® Dynamics GP oraz SysPro. O ile produkty Microsoft oferowały dobre funkcje finansowe i w zakresie dystrybucji, a system SysPro zapewniał efektywne funkcje zarządzania, tylko oprogramowanie Sage | Enterprise Management posiadało wszystkie te zalety.

puzzle-icon

Wynik

Sage | Enterprise Management okazało się niezawodnym rozwiązaniem – firma zredukowała przestoje do zera. Wgląd w produkcję usprawnia decyzje dotyczące zakupów. Program obsługujący wiele krajów i wiele walut wspomaga operacje międzynarodowe. Efektywne funkcje związane z zapasami pozwalają na gromadzenie dokładnych danych kosztorysowych i pomagają zapobiegać marnotrawstwu. Zintegrowane funkcje śledzenia partii i zarządzania kontrolą jakości gwarantują utrzymanie wysokich standardów. Dostęp do aktualnych danych dotyczących zamówień pozwala pracownikom firmy na zapewnianie lepszej obsługi klienta.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone