zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Avon Rubber docenia maksymalną elastyczność Sage | Enterprise Management

Następny case
 • Klient

  Avon Rubber p.l.c.

  human-icon
 • Branża

  Produkcja – producent wyrobów gumowych

  file-icon
 • Lokalizacja

  Europa – Wielka Brytania

  map-icon

Charakterystyka marki

Avon Rubber

Avon Rubber PLC jest przedsiębiorstwem działającym od 125 lat. Posiadaja ponad 20 oddziałów, zatrudniających pracowników na całym świecie. Jedną z największych placówek jest Avon Protection – producent aparatów oddechowych wykorzystywanych przez wojsko, policję, straż pożarną i zakłady produkcyjne. Zróżnicowane operacje międzynarodowe, dziesiątki obiektów i duża, rozproszona siła robocza sprawiły, że firma Avon Rubber potrzebowała solidnego rozwiązania do zarządzania działalnością.

Case Study

„Jeśli rozumiesz znaczenie danych w podejmowaniu decyzji biznesowych, natychmiast dostrzeżesz wartość tego narzędzia. Dzięki Sage | Enterprise Management firmy z wizją mogą realizować swoje ambicje. Program pozwala na mądrzejsze, lepiej zaplanowane prowadzenie działalności”
Mike DePasquale

Kierownik ds. systemu informatycznego grupy w Avon Rubber

bell-icon

Wyzwanie

Przedsiębiorstwo Avon Rubber korzystało z ośmiu odrębnych aplikacji raportujących do gromadzenia, analizowania i udostępniania danych dotyczących działalności. Personel miał duże trudności z nauczeniem się i obsługą oprogramowania, co bardzo obciążało zasoby firmy. Pracownicy nie mieli szybkiego dostępu do danych potrzebnych w pracy, a zarząd – do danych umożliwiających podejmowanie lepszych i bardziej świadomych decyzji biznesowych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Oprogramowanie Sage | Enterprise Management z aplikacją Sage Enterprise Intelligence to efektywne rozwiązanie do zarządzania działalnością, które jest łatwe do opanowania i proste w obsłudze.

puzzle-icon

Wynik

Inwestycja w rozwiązanie zwróciła się od razu dzięki ograniczeniu liczby informatyków. Informacje dotyczące zamówień klientów, ceny produktów oraz produkty towarzyszące są dostępne z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie dla użytkowników mobilnych, korzystających z Sage | Enterprise Management za pośrednictwem tabletów, co przekłada się na wzrost sprzedaży. Nawet potencjalnie nieporównywalne dane mogą być szybko i łatwo zestawione oraz udostępniane w obrębie całego przedsiębiorstwa i jego 250 użytkowników za pośrednictwem modyfikowalnych pulpitów i sprawozdań.