zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage Kadry i Płace One Payroll
wraz z portalem e-Pracownik optymalizuje pracę działu kadrowego w firmie Hama

Klient: Hama

Branża: Dystrybucja - elektronika

Lokalizacja: Polska

Produkty: Sage Kadry i Płace One Payroll

Charakterystyka marki

Hama istnieje od 1923r. Zajmuje się dystrybucją akcesoriów z różnych dziedzin: mobilne, elektronika, komputery, fotografia. Jej oferta jest ogromna – obejmuje aż 18 tys. Produktów (w Polsce w regularnej sprzedaży dostępne jest około 4500 z nich). Główna siedziba znajduje się w Monheim w Bawarii, ale Hama posiada też swoje oddziały w 19 krajach świata. Polski oddział istnieje od 2000r. i zatrudnia 116 pracowników etatowych i 59 osób współpracujących na podstawie umowy zlecenie.

Pobierz historie sukcesu
Dzięki rozwiązaniu Sage oszczędzamy czas pracy, ponieważ ściąganie, sprawdzenie i rozliczenie danych robimy teraz szybciej niż przed wdrożeniem programu. Nie mniej istotna jest także synchronizacja danych, które mogę również odczytywać kierownicy działów. Kierownik nie musi już dzwonić do działu kadr, aby sprawdzić, ile dni urlopu mają jego pracownicy lub w przypadku choroby pra¬cownika widzi jak długo jeszcze potrwa jego nieobecność.


Kierownik działu kadr i płac Hama

bell-icon

Wyzwanie

Wszystkie obszary biznesowe, z wyjątkiem kadr i płac, obsługiwane są w Hamie przez system ERP, którego producentem jest SAP. Jest to podyktowane wygodą współpracy z kontrahentami i centralą, które posiadają to samo rozwiązanie. Dział kadr i płac posługuje się programem Sage Kadry i Płace One Payroll. W 2016 roku nastąpiła istotna zmiana dotycząca rozwiązań informatycznych stosowanych w tym dziale.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wraz z aktualizacją oprogramowania związaną ze zamianami w przepisach Hama zdecydowała się na wdrożenie rozwiązania e-Pracownik Light ERP dla systemu Sage Symfonia ERP zintegrowanego z systemem kadrowo-płacowym.

puzzle-icon

Wynik

Rozwiązanie e-Pracownik Light ERP zintegrowane z modułem kadrowo-płacowym systemu Sage Symfonia ERP zawiera elementy samoobsługi pracowniczej oraz automatyzacji wielu zadań, co w dużym stopniu usprawnia pracę działu kadr i płac w firmie Hama.

Sprawdź inne Case Studies

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych klientów? Przeczytaj nasze pozostałe Case Studies.

Powrót do strony głównej
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone