zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Zespół Pieśni i Tanca Mazowsze nalicza wynagrodzenia za pomocą systemu Sage Symfonia ERP

Następny case
 • Klient

  Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”

  human-icon
 • Branża

  Kultura

  file-icon
 • Lokalizacja

  Otrębusy

  map-icon

Charakterystyka marki

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” to najbardziej znana grupa folklorystyczna w Polsce, popularna także za granicą. Jeden z największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Działając od 1948 r. jako Ambasador Polskiej Kultury gromadzi i ocala od zapomnienia zabytki polskiego folkloru. Zespół zatrudnia 160 pracowników i osiąga obroty rzędu 10 mln zł.

Case Study

„Nasze potrzeby w zakresie finansów i księgowości nie były specyficzne i nie odbiegały od wymagań innych instytucji. Szczególnego zaangażowania ze strony wdrożeniowców wymagał dość komplikowany system wynagradzania, który bazował na wielu dodatkowych informacjach o składnikach płacowych”. Anna Nyc, główna księgowa w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”.
bell-icon

Wyzwanie

Współpraca z licznym gronem artystów, pracowników etatowych i współpracowników w każdej organizacji rodzi potrzebę znalezienie rozwiązań do efektywnego prowadzenia ewidencji, rozliczeń wynagrodzeń i zarządzania finansami. Przed wdrożeniem systemu organizacja poświęcała zbyt wiele czasu na przygotowanie umów i ich rozliczanie.

bulb-icon

Rozwiązanie

„MAZOWSZE” zdecydowało się na rozwiązanie Sage Symfonia ERP, ponieważ zapewnia ono dużą elastyczność przy modelowaniu złożonych i specyficznych systemów wynagrodzeń. W ten sposób „MAZOWSZE” zapewniło sobie narzędzie, w którym można było ustandaryzować, uprościć i zautomatyzować wiele operacji zarówno w obszarze ewidencji pracowników, rozliczaniu wynagrodzeń, jak i księgowaniu kosztów.

puzzle-icon

Wynik

„Wdrożenie pozwoliło zautomatyzować i przyspieszyć wiele prac, które wcześniej zmuszeni byliśmy wykonywać ręcznie. System jest intuicyjny, prosty w obsłudze i zapewnia wszystkie funkcje, które są nam obecnie potrzebne”. Anna Nyc, główna księgowa w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „MAZOWSZE”.