zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Rozwiązanie Sage Kadry i Płace One Payroll usprawniło zarządzanie kadrami

Następny case
 • Klient

  Metrostav

  human-icon
 • Branża

  Budowlana

  file-icon
 • Lokalizacja

  Oddział w Polsce

  map-icon

Charakterystyka marki

Firma Metrostav jest europejskim liderem w branży budowlanej. Wieloletnie doświadczenie zapewnia spółce możliwość komplekso¬wego wykonana i zarządzania nawet najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi realizacjami budowlanymi. Metrostav a.s. powstał w Czechach w roku 1990 na bazie państwowego przedsiębiorstwa budowlanego, które istniało od 1971 roku. Polski od¬dział spółki został utworzony w 2009 roku i należy do Dywizji 4 spółki, która specjalizuje się w infrastrukturze transportowej.

Case Study

„Wyróżnia nas jakość. Widać ją nie tylko w inwestycjach infrastrukturalnych, ale także w naszym systemie pracy wewnątrz firmy, który tworzymy wraz z firmą Sage.”
Martin Kulhavý

Członek zarządu Metrostav Polska, zastępca dyrektora ds. kontraktów w Polsce

bell-icon

Wyzwanie

Wygodna i poprawna obsługa procesów kadrowych w zwiększającej się załodze Metrostav w Polsce w sytuacji szybkiego wzrostu liczby pracowników i pojawienia się potrzeby wydajnego oprogramowania do obsługi procesów kadrowych.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wdrożenie Sage Kadry i Płace One Payroll usprawniło procesy kadrowe w firmie Metrostav, w okresie nagłego wzrostu liczby pracowników w Polsce. Nowe oprogramowanie kadrowe zostało wdrożone w momencie, gdy firma rozpoczęła w Polsce obsługę budowlaną kilku dużych inwestycji infrastrukturalnych.

puzzle-icon

Wynik

Program Sage Kadry i Płace One Payroll zoptymalizował pracę działu kadrowego, automatyzując wiele procesów związanych m.in. z wypłacaniem wynagrodzeń i bieżącą obsługą kadrową firmy Metrostav.

Zobacz jak to rozwiązanie działa u innych