zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Poprzedni case

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Kutnie zautomatyzowało swoją księgowość dzięki Sage Symfonia ERP

Następny case
 • Klient

  Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Kutnie

  human-icon
 • Branża

  Budownictwo drogowe

  file-icon
 • Lokalizacja

  Kutno, Polska

  map-icon

Charakterystyka marki

Działające od 1992 roku Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Kutnie zajmuje się budową dróg, autostrad, a także chodników i placów. Firma wytwarza materiały do pokrywania nawierzchni, m.in. mieszanki asfaltowe i beton przemysłowy. Przedsiębiorstwo z roku na rok powiększa obroty i zyski.

Pobierz historie sukcesu

Case Study

„Używany wcześniej autorski system finansowo-księgowy miał wiele ograniczeń funkcjonalnych, przez co wiele operacji należy wykonywać ręcznie. To powodowało błędy w procesie księgowania, a dublowanie operacji skutkowało niewłaściwą ewidencją zakupów i sprzedaży.”
Longin Głogowski

Dyrektor PRD Kutno

bell-icon

Wyzwanie

Zapanować nad rosnącą ilością danych. Ciągły rozwój firmy powodował, że wypracowane metody kontroli finansów były coraz mniej efektywne. Największym problemem był brak raportów ukazujących sytuację finansową firmy. Bez dodatkowych wyliczeń zarządzający nie byli w stanie ocenić bieżących możliwości inwestycyjnych, uzyskać aktualnych informacji o dostępnych środkach finansowych czy właściwie ocenić rentowność prowadzonych projektów.

bulb-icon

Rozwiązanie

Wdrożenie Sage Symfonia ERP objęło 9 stanowisk do obsługi finansów, księgowości, planowania płynności finansowej, rozliczeń międzyokresowych kosztów, zakupów i sprzedaży oraz 2 stanowiska systemu Sage Symfonia (obsługującego analizy finansowe i środki trwałe).

puzzle-icon

Wynik

Natychmiastowy dostęp zarządzających do informacji o bieżącej kondycji przedsiębiorstwa pozwala podejmować szybkie decyzje. Wyeliminowano błędy operacyjne przy wprowadzaniu danych do systemów.

Zobacz jak to rozwiązanie działa u innych