Sage Kadry i Płace One Payroll


Bezpieczne kadry, szybkie płace. Zaprojektowane przez ekspertów dla ekspertów

gotowe_na_zmiany_prawne

Jeżeli w firmie:

  • odpowiadasz za obszar kadrowy oraz płace
  • poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci oszczędzić czas

koniecznie sprawdź co oferuje Sage Kadry i Płace One Payroll.

6 argumentów jak przekonać szefa do Sage Kadry i Płace One Payroll


Z Sage Kadry i Płace One Payroll Twoja firma…


1.

Zawsze jest gotowa do zmian prawnych ponieważ program jest aktualizowany tak często jak jest to koniecznie, aby odzwierciedlać obowiązujące przepisy, często jeszcze przed ich wejściem w życie.

2.

Z łatwością obsługuje skomplikowane procesy kadrowo-płacowe ponieważ ma możliwość korzystania m.in. z różnych okresów rozliczeniowych, integracji z branżowymi rozwiązaniami do rozliczania czasu pracy itp.

3.

Zawsze jest gotowa na rosnące zatrudnienie ponieważ program jest najwydajniejszy na rynku i doskonale sprawdza się w organizacjach, w których na liście płac jest ponad 10 000 pozycji.

4.

W każdej chwili ma wsparcie najlepszych ekspertów na rynku ponieważ konsultanci Sage wygrywają ogólnopolskie konkursy merytoryczne oraz prowadzą szkolenia m.in. w ramach Sage Academy.

5.

Korzysta z rynkowego know-how ponieważ Sage regularnie wdraża do swoich systemów sugestie i wskazówki przekazywane przez aktywnych użytkowników.

6.

Sprawnie obsługuje cały proces rozwoju pracownika ponieważ ma do dyspozycji nowoczesne narzędzia do twardego i do miękkiego HR.

Ile czasu oszczędzisz pracując z Sage Kadry i Płace One Payroll?

swiadectwo

Ręczne sporządzenie świadectwa pracy może trwać nawet 30 minut. W Sage Kadry i Płace One Payroll – około 15 sekund.

time
zus

Przygotowanie dokumentu zgłoszeniowego do ZUS w programie Płatnik trwa co najmniej kilka minut. W Sage Kadry i Płace One Payroll – tylko 30 sekund.

time
excel

Przygotowanie w MS Excel miesięcznego rozliczenia czasu pracy pracownika z nietypowym rozkładem czasu pracy zajmuje kilkanaście minut. W Sage Kadry i Płace One Payroll – kilka minut.

time
print

Wydrukowanie 200 deklaracji podatkowych, podpisanie, przypieczętowanie oraz zaadresowanie kopert może zająć nawet cały dzień i jest obarczone ryzykiem pomyłki. Przesłanie tych raportów wszystkim pracownikom bezpiecznym zaszyfrowanym mailem prosto z programu zajmuje do 30 minut.

time
gus

Przygotowanie danych dla rocznej deklaracji GUS Z-06 w stuosobowej firmie zajmuje cały dzień. Gotowy raport w Sage Kadry i Płace One Payroll wykonasz w mniej niż 5 minut.

time

Poznaj opinie naszych klientów

stamp
quote

Dzięki Sage Kadry i Płace One Payroll zarządzanie obszarem kadr i płac w naszej firmie jest intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywne.

Huawei

quote
stamp
quote

Program Sage Kadry i Płace One Payroll zoptymalizował pracę działu kadrowego, automatyzując wiele procesów związanych m.in. z wypłacaniem wynagrodzeń i bieżącą obsługą kadrową firmy.

Metrostav

quote
stamp
quote

Dzięki rozwiązaniu Sage oszczędzamy czas pracy, ponieważ ściąganie, sprawdzenie i rozliczenie danych robimy teraz szybciej niż przed wdrożeniem programu. Nie mniej istotna jest także synchronizacja danych, które mogą odczytywać kierownicy działów. Nie trzeba już dzwonić do działu kadr, aby sprawdzić, ile dni urlopu mają pracownicy, a w przypadku choroby pracownika widać jak długo jeszcze potrwa jego nieobecność.

Hama

quote
stamp
quote

Obsługa codziennych działań Fundacji prowadzona jest sprawnie i zgodnie z prawem, dzięki rozwiązaniu Sage Symfonia Kadry i Płace One Payroll. Oprogramowanie ułatwia zapanowanie nad dokumentacją, w łatwy sposób udostępnia informację o obowiązujących terminach, wymaganych działaniach, a to wszystko bez względu na formę umowy i rodzaj współpracy. Oprogramowanie już dziś pozwala nam obsługiwać przeszło 100 osób.

Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „UŚMIECH DZIECKA”

quote

Zobacz Wideo Case Studies

Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego eksperta

Zamawiam rozmowę z ekspertem