Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Pobierz demo

Pobierz wersje demo jednej z trzech propozycji: Sage Symfonia Start, Sage Symfonia lub Pakiety dla Biur Rachunkowych
sage_symfonia_erp_demo

Zobacz wideo demo Sage Symfonia ERP

Sage Symfonia ERP pozwala kompleksowo zarządzać firmą. Zobacz, jak wyglądają poszczególne moduły Sage Symfonia ERP: Finanse i Księgowość; Handel oraz Kadry i Płace i jakie dane są w nich zawarte. Dodatkowo przetestuj Sage Symfonia ERP Business Intelligence, który ułatwia podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Testuj wideo demo

SageSymfonia_demo

Pobierz demo - Sage Symfonia

Rozwiązanie dla małych i średnich firm rozliczających się pełną księgowością. Odpowiada na najważniejsze potrzeby Klientów – oferując rozwiązania z zakresu księgowości, kadr oraz handlu.

Pobierz demo

demo_50cloud

Przetestuj hybrydowe rozwiązanie Sage Symfonia 50cloud

Wypróbuj najbardziej zaufane rozwiązanie finansowo-księgowe na rynku. Z Sage Symfonia 50cloud korzystasz z benefitów oprogramowania desktopowego połączonych z wolnością dostępu do danych w chmurze z dowolnego miejsca świata. W jednym programie masz dostęp do szybkiego wglądu we wszystkie dane i procesy firmowe.

Pobierz bezpłatne demo!

sage_symfonia_start_demo

Pobierz demo - Sage Symfonia Start

Program przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Dzięki Sage Symfonia Start zautomatyzujesz codzienne czynności.

Pobierz demo

biura_rach_demo

Pobierz demo - Pakiety dla Biur Rachunkowych

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Przetestuj je i znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojego biura.

Pobierz demo

Demo_onepayroll

Wypróbuj Sage Kadry i Płace One Payroll

Program Sage Kadry i Płace One Payroll to skalowalna aplikacja wspomagająca zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników w małych, średnich i dużych firmach. Obsługuje wszystkie procesy kadrowe i płacowe. Program jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że Twoje działania są zawsze zgodne z aktualnym stanem prawnym. Program obsługuje nie tylko aktualne przepisy, ale także większość wyjątków. Intuicyjnie i bezproblemowo tworzy i generuje wymagane prawem raporty i zestawienia dla urzędów i instytucji.

Wypróbuj za darmo!

Sage_Symfonia_Hrcloud

Przetestuj bogate możliwości Sage HRcloud

Sage HRcloud to aplikacja online, dzięki której każdy pracownik ma dostęp do niezbędnych informacji i narzędzi HR – w dowolnym miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Z Sage HRcloud sprawnie przeprowadzisz rekrutację oraz zaplanujesz ścieżkę kariery pracowników. Ponadto szybko rozliczysz wnioski urlopowe pracowników, udostępnisz informacje o nieobecnościach i delegacjach pracowników, obsłużysz proces składania i obiegu wniosków pracowniczych. Sage HRcloud jest zintegrowany z Sage Kadry i Płace One Payroll.

Przetestuj za darmo!

Sage_Enterprise_Management_System_ERP_demo

Zamów prezentację Sage Enterprise Management

Sage Enterprise Management jest systemem oferującym rozbudowane i zintegrowane funkcje wspierające wszystkie Twoje podstawowe procesy biznesowe przy minimalnej inwestycji w IT oraz wkładzie zasobów. Dzięki Sage Enterprise Management możesz rozwijać swoją działalność szybciej, zyskując nowoczesny program dostosowany do potrzeb dynamicznie rozwijającej się i ekspansywnej firmy. Zobacz w jaki sposób Sage Enterprise Management wspiera Twoją branżę i pozytywnie wpływa na pracę Twojego zespołu.

Zamów bezpłatną demonstrację na żywo

demo_eaudytor

Zweryfikuj swoje pliki JPK z Sage e-Audytor

Sage e-Audytor to platforma umożliwiająca weryfikowanie poprawności technicznej i merytorycznej plików JPK, sprawdzanie statusu kontrahentów w rejestrach NIP i VIES oraz przeprowadzanie wewnętrznych kontroli podatkowych. Mogą z niej korzystać wszyscy podatnicy, niezależnie od posiadanego oprogramowania, wielkość firmy czy branżę. Sage e-Audytor dostępny jest w wersji online oraz jako dedykowane rozwiązanie osadzone na serwerach przedsiębiorstwa.

Sprawdź bezpłatnie!

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone