zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Rozwiązania dla firm i biur rachunkowych

Prowadzących uproszczoną księgowość

W tej sekcji znajdziesz rozwiązania, które przygotowaliśmy z myślą o mikro i małych firmach rozliczających się za pomocą uproszczonej księgowości. Zaliczają się do nich przedsiębiorstwa: prowadzące podatkową księgę przychodów i rozchodów; rozliczające się kartą podatkową oraz ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych.

Więcej

Biura rachunkowe

W odpowiedzi na potrzeby biur rachunkowych przygotowaliśmy pakiety zawierające specjalnie dobrane produkty. Znajdziesz tu rozwiązania dla biur rachunkowych, które obsługują klientów rozliczających się: uproszczoną i pełną księgowością; biur rachunkowych, których klienci rozliczają pracowników. Nasze rozwiązania odpowiadają również na potrzeby doradców, kancelarii podatkowych oraz biegłych rewidentów.

Więcej

sageclub

Sage Club

Sage Club to wyjątkowe miejsce dla przedstawicieli Biur Rachunkowych. Ciesz się zniżkami na produkty Sage, szkolenia z JPK, darmowymi poradami i szkoleniami online.

Więcej

serwis

Serwis Między Firmami

Proces wystawienia e-faktury w naszych systemach jest ściśle związany z usługą jej elektronicznego dostarczenia, czyli serwisem Między Firmami. Dzięki temu, że wszystkie wersje naszych produktów zostały przystosowane do współpracy z tym serwisem, to zapewniają im pełną integrację procesów biznesowych: od momentu wystawienia faktury, poprzez jej wysłanie, odebranie, akceptację, zadekretowanie po zaksięgowanie. Dodatkowo nasi klienci mają możliwość łączenia użytkowników oprogramowania z użytkownikami serwisu.

Więcej

Rozwiązania dla firm i biur rachunkowych

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone