Program dla Twojego Biura Rachunkowego

Oprogramowanie dedykowane księgowym oraz biurom rachunkowym


Poznaj Sage Biuro Rachunkowe Online

Jesteś pracownikiem lub właścicielem biura rachunkowego? Dzięki programowi Sage Biuro Rachunkowe Online, Twoja księgowość może być dużo prostsza!


Czym jest księgowość online? Przede wszystkim ułatwieniem pracy każdego księgowego. Sage zapewnia kompleksową obsługę biura rachunkowego bez konieczności instalowania żadnego oprogramowania. Platforma jest dostępna online, a więc wystarczy jedynie połączenie internetowe, by swoją rachunkowość móc prowadzić o dowolnej porze i z każdego miejsca na świecie.


Rozwiązania Biura Rachunkowego Online nie tylko usprawnią pracę księgowych, ale przede wszystkim umożliwią bezpośredni i szybki kontakt z Klientem. Oznacza to oszczędność czasu oraz budowanie dobrych relacji z innymi firmami.


Wdrożenie systemu jest proste i nie wymaga szkolenia. Wystarczy znajomość środowiska online, by swobodnie zarządzać platformą. Dzięki Sage wyeliminujesz papierowy obieg dokumentów, wprowadzając nowoczesne i efektywne rozwiązania.


Znając różne potrzeby biur rachunkowych oraz księgowych, Sage dostarcza cały szereg aplikacji potrzebnych do pracy w księgowości. Niezależnie od tego, co najważniejsze jest w działalności twojego biura: dział kadr, rozliczany podatek, wystawianie faktur, KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów), mała czy pełna księgowość – każdemu z tych apsektów dedykowane jest inne narzędzie dostępne online.


Zapoznaj się ze szczegółami oferty Sage i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Rachunkowość z Sage to gwarancja sukcesu!

Przeczytaj opinię biura rachunkowego Denumeratio – jednego z naszych klientów

"Otwierając kancelarię rachunkową, chciałam mieć oprogramowanie, które będzie proste w obsłudze, bezawaryjne i szybkie. Wybór padł na Sage. Program Sage Symfonia 2.0 jest bezpieczny i elastyczny, dzięki czemu praca stała się wygodna. Jego świetnym uzupełnieniem jest Sage e-Audytor, który pozwala nam szybko zweryfikować poprawność wygenerowanych plików kontrolnych, a także zgodność opisanych w nich transakcji."

Iwona Kamińska-Lech, założycielka biura rachunkowego Denumeratio

Poznaj narzędzia Sage dla Twojego Biura Rachunkowego


Pakiety dostosowane do potrzeb Twojego biura rachunkowego

Każde biuro rachunkowe zobowiązane jest do korzystania z oprogramowania, które umożliwia zaawansowane internetowe kontrole skarbowe.

Sage e-Audytor to platforma, dzięki której weryfikowanie poprawności danych wygenerowanych w Jednolitym Pliku Kontrolnym jest proste i bezpieczne. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich wielkość, branżę czy rodzaj używanego oprogramowania.

E-Audytor dostępny jest w wersji online oraz jako program osadzony na serwerach przedsiębiorstwa.

Szybka wymiana dokumentów, łatwa obsługa, bezproblemowy dostęp, bezpieczeństwo przesyłanych informacji, oszczędność czasu i pieniędzy – te oraz wiele innych korzyści sprawiają, że Sage Biuro rachunkowe Online to doskonałe rozwiązanie do wygodnej współpracy między biurem rachunkowym, a jego klientem. Oprogramowanie dedykowane jest księgowym oraz biurom rachunkowym zajmującym się małą i pełną księgowością.

Sage Asystent to nowe narzędzie stanowiące cenne wsparcie w organizacji pracy biura rachunkowego. Liczne funkcje aplikacji, takie jak: kalendarz, lista klientów, notatki, możliwość ustawienia przypomnień, pomagają usystematyzować codzienną pracę księgowego.

Poznaj więcej funkcji Sage Asystenta:

Autodiscovery: prosty sposób uzupełnienia bazy firm o nowych klientów,

Zbiorcza migracja baz: możliwość przenoszenia baz w krótkim czasie, bez konieczności ponoszenia kosztów aktualizacji programu,

Zbiorcze wykonywanie kopii bezpieczeństwa: ułatwiony proces wykonywania kopii bezpieczeństwa, chroniący użytkowników przed utratą ważnych danych.

Przekonaj się, że praca może być przyjemnością dziękin Sage Asystent.

Sage Connect to doskonałe rozwiązane dla biur rachunkowych, dla których liczy się szybka współpraca z Klientami. Dzięki tej aplikacji każdy księgowy lub biuro rachunkowe mogą znacznie usprawnić księgowanie dokumentów sprzedażowych, bez konieczności dostarczania ich drogą pocztową lub mailową. Zaawansowany system powiadomień umożliwia wysyłanie statusu dotyczącego wystawionych oraz przesyłanych faktur. Księgowość nie może być prostsza - cały proces księgowania oraz wysyłania dokumentów odbywa się w jednym programie!

 • Sage Connect

  Umożliwia sprawne przesyłanie dokumentów między biurem rachunkowym a klientem. Pozwala na obustronną wymianę informacji o statusie dokumentu.

 • Schemat

 • Korzyści

  • Dwustronna wymiana informacji o statusie dokumentów
  • Wymiana dokumetów między programami (bez konieczności zapisywania ich na dysku)
  • Wyeliminowanie komunikacji mailowej

Dzięki aplikacji każde biuro rachunkowe będzie miało możliwość wygodnego fakturowania firm oraz osób fizycznych.

Posiadając konto w serwisie MiędzyFirmami.pl, każdy klient będzie mógł swobodnie i szybko wystawiać faktury online.

Poznaj więcej opcji i pakietów na www.miedzyfirmami.pl

Jak stać się liderem na rynku? Podnosząc jakość swoich usług! Prestiż oraz pozycja autorytetu na rynku księgowości to dwa główne czynniki wyboru biura rachunkowego przez klientów. Dzięki programom do rachunkowości online oraz szkoleniom organizowanym przez SAGE, pracownicy każdego biura rachunkowego mają szansę stać się ekspertami w dziedzinie księgowości, kadr i finansów. Certyfikat SAGE poświadczy o tym już przy pierwszym kontakcie.


Sage Academy
Szkolenia dla Księgowych oraz Biur Rachunkowych

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorstw na każdym etapie ich działalności. Dlatego też pragniemy przyczynić się od ich sukcesu już od samego początku. W tym celu powstała Akademia Sage, oferująca szereg szkoleń na temat księgowości i biznesu oraz zagadnień z działu kadr i finansów.


Podczas seminariów i szkoleń dzielimy się unikatową i praktyczną wiedzą, którą w łatwy sposób wykorzystać może każdy księgowy. Dzięki bacznej obserwacji zmian prawnych i systemowych, jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować programy Sage, tak by na szkoleniach przekazywać informacje przydatne dla każdego biura rachunkowego. Wiedza podana jest w przyswajalny sposób, co umożliwia proste wdrożenie jej w firmach.


Z dumą informujemy, że aż 89 % naszych uczestników wysoko ocenia użyteczność wiedzy nabytej na szkoleniach. Czekamy też na Twoją opinię!


Dowiedz się więcej

Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb Twojego Biura Rachunkowego

Pakiet
START

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Pakiet
STANDARD

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Pakiet
STANDARD PLUS

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Kadry i Płace One Payroll
do 500 PLP

Pakiet
EXTRA

Mała Księgowość z Płacami

Faktura

e-Box

Finanse i Księgowość

Handel Sprzedaż

Kadry i Płace One Payroll
do 500 PLP

Handel Sprzedaż i Magazyn

Analizy Finansowe

Środki Trwałe

Sage Connect

Sage Asystent

Najpopularniejsze tematy

Split payment, podzielona płatność – korzyści i koszty

Przeczytaj o sukcesie biznesowym biura rachunkowego Denumeratio

JPK na żądanie fiskusa od 1 lipca 2018 roku – nowy obowiązek małych przedsiębiorców

Zapisz się na szkolenie split payment

// JavaScript Document /*gated content form/ /*gated content form end/