Kompleksowe rozwiązania
dla biur rachunkowych

Najbardziej zaufane rozwiązania finansowo-księgowe


Rozwiązania finansowo-księgowe Sage są zawsze przygotowane do zmian prawnych, także do tych najnowszych. Jako jedne z pierwszych na rynku były gotowe do JPK, obsługują split payment, zmiany w CIT, PIT oraz wszelkie nowości w VAT. Dlatego Klienci nas polecają.

Dzięki programowi finansowo-księgowemu Sage Symfonia zminimalizowaliśmy ryzyko popełnienia błędu w operacjach finansowych. Świetnym uzupełnieniem jest narzędzie do weryfikacji Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Kancelaria Podatkowa Denumeratio

Wybierz pakiet najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego biura. Sprawdź, czy ten najczęściej wybierany przez księgowych będzie odpowiedni również dla Ciebie.

Pakiet EXTRA

Pakiet STANDARD PLUS

Pakiet STANDARD

Pakiet START

Pakiet EXTRA

Mała Księgowość z Płacami Zarządzisz obszarem księgowo-podatkowym oraz płacowym dla klientów biura.

Faktura Optymalne wsparcie przy wystawianiu faktur

e-Box obsłużysz proces wystawiania e-deklaracji podatkowych oraz wymiany dokumentów online z urzędem skarbowym

Finanse i Księgowość Przygotujesz deklaracje podatkowe, stworzysz zestawienia bilansowe, przyspieszysz księgowanie dzięki automatycznemu podpowiadaniu wzorców księgowych

Handel Sprzedaż Doskonale obsłużysz procesy handlowe i sprzedażowe u swojego klienta

Kadry i Płace One Payroll do 500 PLP Najczęściej wybieranyZyskasz wsparcie w zarządzaniu płacami i umowami kadrowymi (o pracę oraz cywilno-prawnymi).

Handel Sprzedaż i Magazyn Otrzymujesz intuicyjne narzędzie do zarządzania procesami handlowymi i gospodarką magazynową

Analizy Finansowe Zapewnia szybką analizę danych z programu Finanse i Księgowość w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. Umożliwia dostosowania zestawień do własnych potrzeb.

Środki Trwałe Wsparcie w zarządzaniu ewidencją i amortyzacja środków trwałych

Sage Connect Szybko i wygodnie prześlesz z modułu handlowego faktury lub inne dokumenty do modułu finansowo-księgowego aby móc je zaksięgować

Sage Asystent Skrócisz czas obsługi klientów dzięki ułatwieniom w zarządzaniu oprogramowaniem do prowadzenia księgowości dla wielu podmiotów.

Wiesz już, który pakiet jest dla Ciebie najlepszy? Teraz poznaj rozwiązania dodatkowe, które ułatwią i przyspieszą Twoją codzienną pracę.

Sage e-Audytor

Sage Biuro Rachunkowe Online

Sage Asystent

Sage Connect

JPK Faktura Online

Sage e-Audytor

Platforma online umożliwiająca sprawdzenie Jednolitego Pliku Kontrolnego przed wysłaniem na bramkę Ministerstwa Finansów. Służy także do sprawdzania statusu kontrahenta w rejestrach czynnych podatników VAT i VIES, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo podatkowe klientów biura rachunkowego. Z rozwiązania posiadanego przez biuro mogą w pełni korzystać także jego klienci, bez względu na rodzaj oprogramowania, z którego został wygenerowany plik JPK.

To intuicyjny i wygodny w użyciu portal, który usprawnia komunikację i zapewnia bezpieczną wymianę dokumentów między biurem rachunkowym a klientami. Łatwa obsługa i bezproblemowy dostęp umożliwiają oszczędzić czas potrzebny na wdrożenie i pieniądze przeznaczone na szkolenie.

Umożliwia sprawne zarządzanie uprawnieniami pracowników biura rachunkowego w programie Sage Symfonia 2.0 oraz pracę z wieloma klientami jednocześnie. Kalendarz, baza klientów, notatki, przypomnienia, kopie bezpieczeństwa, i wiele innych przydatnych funkcji, pomagają usystematyzować codzienny biznes w biurze. Z Sage Asystentem praca jest przyjemnością!

Dzięki tej prostej w użyciu funkcji każde biuro rachunkowe może usprawnić księgowanie dokumentów handlowych bez konieczności dostarczania ich droga pocztową lub e-mailową. Pozwala ona przesyłać dokumenty z programu handlowego (np. faktury sprzedażowe) do programu finansowo-księgowego jednym kliknięciem.

Aplikacja przeznaczona dla biur rachunkowych oraz księgowych w celu usprawnienia i usystematyzowania ich pracy. Umożliwia sprawne zarządzanie uprawnieniami pracowników biura w Sage Symfonia 2.0 oraz pracę z wieloma klientami jednocześnie. Dzięki aplikacji każde biuro rachunkowe będzie miało możliwość wygodnego fakturowania firm oraz osób fizycznych.

Kim jest księgowy i czym się zajmuje? Jak to mówią - dziecko prawdę Ci powie,
dlatego z okazji Dnia Księgowego,
który przypada 9 czerwca spytaliśmy o to maluchy.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone
// JavaScript Document