zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Sage dla Edukacji – Program z myślą o przyszłości

Prowadzisz firmę szkoleniową i organizujesz kursy z zakresu finansów, zarządzania, umiejętności kadrowo-księgowych? Postaw na współpracę z nami – Sage dla Edukacji to program stworzony dla Twojej firmy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Doświadczenie, jakość, wiedza i umiejętności – to fundamenty programu Sage dla Edukacji. Rejestrując się do naszego programu otrzymasz szereg korzyści, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Wolisz porozmawiać w dogodnej dla Ciebie chwili? Zadzwoń pod numer 22 417 93 45


Dołącz do Sage dla Edukacji

1. Wsparcie w prowadzeniu kursów

Oferujemy skrypty opracowane przez ekspertów Sage. Zapewnimy Ci również udział w organizowanych przez nas bezpłatnych webinarach, które będą dotyczyły zmian prawnych i ich obsługi w naszych programach. 


Dołącz do Sage dla Edukacji

2. Dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów

Program Sage dla Edukacji daje Ci możliwość promocji Twojej firmy również na stronie internetowej sage.com.pl. Dane Twoje firmy umieścimy w naszej wyszukiwarce firm szkoleniowych, które polecamy wśród naszych klientów. Dzięki temu zwiększysz swoją szansę dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów.


Dołącz do Sage dla Edukacji

3. Świadectwa dla uczestników szkoleń

Uczestnicy organizowanych przez Ciebie szkoleń otrzymują po zakończonym kursie świadectwa sygnowane przez nas, potwierdzające ich umiejętności pracy z oprogramowaniem Sage. Zwiększy to ich szanse na rynku pracy.


Dołącz do Sage dla Edukacji

4. Odpowiedź na potrzeby Twoich klientów

Programy Sage są jednymi z najpopularniejszych na polskim rynku. Opierając swoje szkolenia na naszych, aktualnych i zgodnych z obowiązującym prawem, produktach uczysz tego, co faktycznie jest wykorzystywane w codziennej pracy i masz gwarancję wysokiej jakości. Korzystasz Ty i korzystają Twoi klienci.


Dołącz do Sage dla Edukacji

5. Komfort szkolenia na aktualnym oprogramowaniu

Do celów szkoleniowych udostępniamy tylko aktualne, płatne wersje edukacyjne naszych produktów: Sage Symfonia, Sage Symfonia Start. Masz zapewniony dostęp do wszystkich uaktualnień w ramach programu Sage dla Edukacji.


Dołącz do Sage dla Edukacji

6. Bezpłatne porady wspierające rozpoczęcie pracy z naszymi programami

Zapewniamy wsparcie naszych konsultantów dotyczące zarówno instalacji, jak i rozpoczęcia pracy z naszymi programami, czy bardziej pogłębionej wiedzy o funkcjonalnościach aplikacji.


Dołącz do Sage dla Edukacji

7. 30 % zniżki na oprogramowanie Sage

Kupuj z 30 % zniżką dowolne rozwiązanie Sage Symfonia Start lub Sage Symfonia, które będzie używane przez Ciebie jako narzędzie do prowadzenia Twojego biznesu.


Dołącz do Sage dla Edukacji

Wolisz porozmawiać w dogodnej dla Ciebie chwili? Zadzwoń pod numer 22 417 93 45. Pracujemy w godzinach: 8:30-16.00 od poniedziałku do piątku.

Wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do Sage dla Edukacji
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone