zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

#GotowiNaZmiany

Skorzystaj z porad ekspertów Sage i bez obaw staw czoła zmianom prawno-podatkowym, które czekają Twoją firmę w 2019 r.

Cyfryzacja

Cyfryzacja gospodarki i administracji publicznej zatacza coraz większe kręgi. Coraz więcej obszarów jest poddawanych procesom digitalizacji. Wszystkie najważniejsze aspekty cyfryzacji poznasz dzięki poradom i analizom naszych ekspertów.

e-Sprawozdania Finansowe

Sprawnie przeprowadzimy Cię przez jedno z największych wyzwań roku 2019. Poznaj najważniejsze obowiązki związane z e-sprawozdaniami finansowymi.

Prawo Pracy

Przygotuj swój dział kadrowy do zmian w kodeksie pracy i innych ustaw, które mają wpływ na zatrudnienie w Twojej firmie i pracę działów kadrowych.

PIT

Poznaj najważniejsze, aktualne wyzwania z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych.

CIT

Aby rzetelnie rozliczać firmowe podatki, zachęcamy do lektury naszych poradników. Podatek dochodowy od osób fizycznych nasi eksperci objaśniają rzetelnie i w przystępny sposób.

JPK

Śledź wszystkie nowości w obszarze Jednolitego Pliku Kontrolnego. Dowiedz się, jakie nowe struktury JPK pojawiają się wciągu najbliższych kilkunastu miesięcy i co powinieneś zrobić, by rzetelnie przygotować się do ich implementacji.

VAT

Zmiany w podatku VAT nie muszą być niekorzystne dla Twojej firmy. Wystarczy, że dobrze przygotujesz się na podatkowe perturbacje by móc spać spokojnie. Czytaj porady ekspertów Sage.

ZUS

Nowe formularze i wzory deklaracji ZUS są wprowadzana cyklicznie, co roku. Jakie jeszcze zmiany w zakresie raportowania do ZUS przygotowano dla przedsiębiorców? Dowiedz się tego z lektury naszych poradników.

HR miękki

Dynamicznie zmieniający się rynek pracy stawia duże wyzwania przed Twoim działem HR. Czy jesteś na nie gotowy? Zobacz jak przyciągać nowych i dbać o obecnych pracowników – czytaj nasze porady z obszaru miękkiego HR.

Chcesz być zawsze na bieżąco ze zmianami prawnymi dotyczącymi finansów i prawa pracy?

Zapisz się na newsletter prawny

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone