zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Jak zmienić harmonogram czasu pracy w związku ze świętem 12 listopada 2018 r.?

Jak zmienić harmonogram czasu pracy w związku ze świętem 12 listopada 2018 r.?

#GotowiNaZmiany

08 listopada 2018

Legislacja

Ustawa stanowiąca dzień 12 listopada 2018 r. świętem narodowym, została uchwalona przez parlament i podpisana przez prezydenta. Wprowadzenie kolejnego dnia wolnego od pracy niesie za sobą szereg konsekwencji dla pracodawców. Przede wszystkim konieczność szybkiej zmiany organizacji czasu pracy i dostosowanie harmonogramów. Czy wszystkie firmy sobie z tym poradzą na czas?


Wprowadzenie tak szybkich zmian skutkujących poważnymi konsekwencjami w organizacji pracy wielu przedsiębiorstw, wymaga od firm szybkiego i elastycznego dostosowania się do zaskakujących zmian. Aby móc im sprostać, konieczne jest posiadanie oprogramowania (w tym przypadku obsługującego procesy kadrowe), zdolnego do obsługi tego rodzaju zmian bez uszczerbku na jakości i wydajności pracy.


Pracodawcy będą musieli w ekspresowym tempie zmienić harmonogramy czasu pracy i zgodnie z kodeksem pracy udostępnić go pracownikom. Aby tego dokonać pracownicy działów kadr muszą dokonać szybkich zmian w używanym oprogramowaniu kadrowym.


W przypadku Sage Kadry i Płace nie będzie z tym najmniejszego problemu. Program jest dostosowany do zmiany ilości dni wolnych pracy. Jedyne co kadrowi powinni zrobić, to wprowadzić dzień 12 listopada 2018 r. do kalendarza firmy. Sage opublikował i udostępnił swoim klientom prostą instrukcję, jak dokonać tego w ciągu zaledwie kilku minut.


Instrukcja w jaki sposób wprowadzić nowe święto do kalendarza jest dostępna w Centrum Wiedzy Sage.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone
/*gatedcontent/