zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

24 lutego 2017

Pięć oznak wskazujących na to, że Twoja firma potrzebuje czegoś więcej niż system ERP

Twoja firma chciałaby rozwinąć działalność, lecz czy Twoje oprogramowanie do zarządzania jest wystarczająco elastyczne i skalowalne?


System wspomagania zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (Enterprise Resource Planning, ERP) to podstawa każdego biznesu. Lecz kiedy brak mu łatwości użytkowania i skalowalności, taki system może wręcz utrudnić rozwój firmy i zagrozić jej przyszłości.

Jeżeli Ty i Twoja firma czujecie się ograniczeni przez stosowane oprogramowanie dla firm, czas pomyśleć o odejściu od przestarzałego systemu ERP i przyjęciu szybszego, prostszego i bardziej elastycznego rozwiązania.

Business Management Solutions (BMS) to kompleksowy system zarządzania firmą. Rozwiązanie BMS zapewnia elastyczność, globalną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo bez komplikacji oraz kosztów wiążących się z typowym systemami zarządzania przedsiębiorstwem.


Oto pięć oznak wskazujących, że Twój system ERP ogranicza rozwój Twojej firmy a także sposoby, w jakie może pomóc rozwiązanie BMS:


  1. Wysokie koszty operacyjne

Wydałeś już tysiące, albo i miliony, na wybór i wdrożenie jednego lub więcej systemów ERP dla firmy. Pomimo to, każdego roku wydajesz kolejne tysiące na jego serwis, dodatkowe licencje, wymianę komponentów oraz aktualizacje, aby sprostać wymogom Twojej rozwijającej się firmy?

Rozwiązania BMS są szybkie i elastyczne, umożliwiając Ci szybką reakcję na zmieniające się potrzeby operacyjne, czego nie potrafią tradycyjne systemy ERP.

Wbudowanie od początku funkcji odpowiadających Twoim przyszłym potrzebom umożliwia spadek kosztów, gdyż rozwiązanie BMS adaptuje się do Twojej firmy bez konieczności opracowywania zindywidualizowanego oprogramowania lub wielomiesięcznego korzystania ze specjalistycznych usług. Wystarczy uruchomić nową funkcję w dowolnym momencie.


  1. Wysoki stopień złożoności procedur biznesowych

Czy Twoi pracownicy czują się przytłoczeni skalą, liczbą dostępnych funkcji i złożonością Twojego systemu ERP? Czy musisz stale wynajmować specjalistów do szkolenia Twoich pracowników w korzystaniu z podstawowych funkcji takich jak personalizacja panelu administracyjnego lub udostępnianie informacji?

Rozwiązanie BMS jest zdecydowanie łatwiejsze w obsłudze niż tradycyjny system ERP - uruchamia się je w dowolnej przeglądarce internetowej, niezależnie od wybranej metody instalacji. Jest ono łatwe w zarządzaniu i prezentuje szerokie możliwości konfiguracji do potrzeb Twoich procesów biznesowych, stanowisk oraz preferencji.

Konkurencyjna_firma


  1. Wzrost liczby skarg klientów

Czy dostajesz skargi od klientów, którzy zamówili produkty widniejące jako 'dostępne' na Twojej stronie internetowej, a których w rzeczywistości brak jest w magazynie i teraz muszą czekać tygodniami na dostawę?

Częstą przyczyną są zwroty produktów z powodu ich wad. Jednak z powodu słabej komunikacji pomiędzy oprogramowaniem do zarządzania przedsiębiorstwem, a działem produkcji, przez pewien czas wadliwe produkty opuszczają taśmę montażową. Brak integracji pomiędzy poszczególnymi działami Twojej firmy to gwarancja rozczarowania po stronie klientów.

Rozwiązanie BMS pomoże Ci w integracji wszystkich procesów. System aktualizuje informacje w czasie rzeczywistym w celu skrócenia czasu odpowiedzi przez pracowników. Od zakupów poprzez produkcję, zarządzanie zapasami, zarządzanie projektem, sprzedaż, obsługę klienta aż do finansów - rozwiązanie BMS obsługuje wszystkie funkcje, usprawnia współpracę i sprawozdawczość oraz podaje w czasie rzeczywistym informacje o wszelkich kosztach i wynikach operacyjnych.


  1. Twój zespół potrzebuje skuteczniejszych narzędzi do pracy mobilnej

Twój zespół sprzedażowy nie może aktualizować informacji lub nie ma do nich dostępu na swoich smartfonach, gdyż Twój system ERP jest niekompatybilny z ich urządzeniami mobilnymi? Musiałeś zainstalować kilka systemów ERP, żeby sprostać wszystkim potrzebom?

Rozwiązania BMS zapewniają kompletny pakiet oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem Twojemu zespołowi do mobilnego użytkowania. Twój zespół będzie miał dostęp do danych biznesowych, możliwość weryfikacji zapasów, przyjmowania zamówień od klientów, zatwierdzania zakupów oraz dostęp do kluczowych wskaźników efektywności (KPI) na dowolnym urządzeniu mobilnym.

BMS to rozwiązanie dla całego przedsiębiorstwa. Oznacza to dostęp i dostarczanie informacji do jednego zestawu danych, co zapewnia pełną zgodność procesów, poprawę jakości danych oraz możliwość eliminacji nieefektywnych elementów z dowolnego miejsca na świecie.


  1. Globalny rozwój terytorialny i wzrost zysków wydają się nieosiągalne

Planujesz ekspansję biznesową na inne kraje lub regiony oraz wzrost zysków z istniejącej działalności (także międzynarodowej), lecz obawiasz się, że twój system ERP nie poradzi sobie ze wzrostem złożoności związanym z ekspansją?

Rozwiązanie BMS eliminuje komplikacje związane z ekspansją firmy i dopasowuje się do Twojej globalnej strategii biznesowej bez potrzeby kosztownych aktualizacji lub zakupu dodatkowych modułów. Zintegrowana budowa rozwiązania BMS (przykładem jest Sage | Enterprise Management) zapewni Twojej firmie wszystkie funkcje, których potrzebuje teraz i w przyszłości bez dodatkowych opłat licencyjnych.

Gdy korzystasz z rozwiązania opracowanego z myślą o wielu krajach, wielu walutach i wielu systemach prawnych, wszystkie obszary są bezproblemowo połączone bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. System dostarcza kompletny, globalny obraz finansów, sprzedaży i zakupów w firmie. Co więcej, możesz zarządzać przedsiębiorstwem z dowolnego kraju i w dowolnej chwili, przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia mobilnego.

Wybór międzynarodowego rozwiązania BMS zmieni sposób działania Twojej firmy. Uzyskasz nie tylko swobodę ekspansji na nowe rynki lub obszary geograficzne, lecz także funkcjonalność zarządzania przedsiębiorstwem klasy enterprise, bezpieczeństwo i skalowalność, za ułamek ceny i bez złożoności typowego systemu ERP.


Wydajne rozwiązanie BMS takie jak system Sage Sage | Enterprise Management
może pomóc Twojej całej organizacji zwiększyć sprawność, wydajność i zyskowność przy zachowaniu elastyczności biznesowej.

Newsletter_2

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone