zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

04 lipca 2016

6 powodów, dla których warto odwiedzić Sage Summit 2016

Kiedy spotyka się ze sobą 20 000 małych i średnich przedsiębiorstw, może to zrodzić tylko mnóstwo pomysłów. Sage Summit to obecnie jeden z największych światowych kongresów przedsiębiorców. W tym roku odbędzie się on w dniach od 25 do 28 lipca w Chicago, w stanie Illinois. Obok tysięcy uczestników spodziewamy się także najwyższej klasy mówców i pasjonujących nowości technologicznych. Jeszcze nie zdecydowałeś, czy to wydarzenie jest dla Ciebie? Poniższe sześć powodów może Cię przekonać:

  1. Geniusz czy szaleniec? Spotkanie z Sir Richardem Bransonem i nie tylko

Już w ubiegłym roku gościliśmy na Sage Summit licznych znanych mówców. Byli u nas: współzałożyciel YouTube Chad Hurley, legenda deskorolki Tony Hawk, były doradca prezydenta USA ds. bezpieczeństwa Colin Powell czy też poczytny autor Deepak Chopra. Teraz czekamy z napięciem, jakich słynnych przedsiębiorców i gwiazdy uda się pozyskać w tym roku. Pierwszym referentem, którego nazwisko poznaliśmy, jest ni mniej, ni więcej, tylko Sir Richard Branson. Założyciel firmy Virgin Records jest jako przedsiębiorca znany ze swoich wizji i sukcesów. To on chce m. in.wysyłać turystów w kosmos. . Na Sage Summit można znaleźć się całkiem blisko niego i innych interesujących osobowości.

  1. Nawiązywanie nowych kontaktów

Mogę tylko apelować do każdego, by Sage Summit 2016 wykorzystać do nawiązania nowych kontaktów. Porozmawiaj z sąsiadem siedzącym przy tym samym stole lub w tym samym rzędzie. Nawiąż rozmowę z producentami prezentującymi swoje wyroby. Nie zapominaj, że pod wieloma względami to właśnie przedsiębiorstwa z USA wyprzedzają Niemców. Taki jest cały rynek. Wystarczający powód, aby dopytać, jak koledzy po fachu z USA prowadzą swoje przedsiębiorstwa i poznać stosowane przez nich najlepsze praktyki.

  1. Odkrywanie nowych technologii

Sage Summit stanowi oczywiście okazję do zapoznania się z wyrobami i nowościami produktowymi Sage. W treningach dotyczących wyrobów pokażemy, jak można jeszcze lepiej wykorzystać nasze oprogramowanie. Poza tym 150 sponsorów zaprezentuje siebie i swoje oferty na własnych targach imprezy.

  1. Inspiracja nowymi pomysłami i strategiami

Na ponad 300 sesjach treningowych uczestnicy mogą poznać nowe pomysły, inspiracje, a także całkiem praktyczne zalecenia postępowania. Czy to wskazówki dla kierowników w celu jeszcze lepszego motywowania pracowników, sesje treningowe dotyczące oprogramowania Sage, czy też pomysły na rozwiązanie kwestii interfejsów — uczestnicy zapoznają się z nowymi trendami i know-how z najróżniejszych dziedzin. Ma to oczywiście na celu wdrożenie zdobytej wiedzy we własnym przedsiębiorstwie dla uzyskania jeszcze większej efektywności i lepszych wyników.

  1. Poznawanie „Wietrznego Miasta” Chicago

W owym położonym na południowo-zachodnim brzegu jeziora Michigan mieście mieszkali obok prezydenta Obamy także gwiazda hip-hopu, Kanye West, królowa talk-show, Oprah Winfrey, i Jennifer Hudson. Liczące 2,7 miliona mieszkańców Chicago ma niejedno do pokazania. Ponad 200 teatrów, 7300 restauracji, 552 parki i 36 parad rocznie. Program kulturalny i takie warte zobaczenia miejsca jakMillennium Park, Shedd Aquarium czy platforma widokowa Sky Deck z widokiem na skyline przyciągają co roku 40 milionów turystów. Osoby odwiedzające Sage Summit powinny zatem rozważyć kilka dodatkowych dni urlopu.

  1. Rozrywka — trzeba się zabawić

Liczne nowe informacje i zdobywana wiedza nie oznaczają, że trzeba rezygnować z rozrywki. Może to potwierdzić każdy, kto uczestniczył w zeszłorocznej edycji Sage Summit. Dzień wypełniony konferencjami lepiej zakończyć na parowcu na Missisipi i koktajlami na lekkim afterparty niż samotnie w pokoju hotelowym lub na sztywnych galach. Zamknięcie kongresu z udziałem zespołu Walk the Moon było niezwykłym wydarzeniem, do którego chcemy nawiązać także w Chicago.

Wszelkie informacje na temat Sage Summit 2016 i zgłoszenia uczestnictwa można znaleźć na stronie http://www.sage.com.pl/sagesummit2016.

Autor: Rainer Downar (@rainerdownar)

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone