zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

27 października 2017

4 aplikacje biznesowe, dzięki którym rozwiniesz swój biznes


Smartfon jest obecnie jednym z najpotężniejszych narzędzi biznesowych. Niezależnie od tego, czy akurat przebywasz w biurze, zawozisz dzieci do szkoły, czy właśnie wspinasz się po ściance wspinaczkowej, możesz podjąć kluczowe dla swojej działalności decyzje korzystając ze smartfonu.


Dzięki technologii opartej na chmurze, w ostatnich latach pojawiło się mnóstwo aplikacji ułatwiających zachowanie równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. I to za jednym naciśnięciem przycisku. Oto cztery najlepsze aplikacje, które zapewnią maksymalną efektywność i skuteczność Tobie i Twojej firmie.


Slack

Komunikacja zespołowa i koordynacja

To potężne narzędzie do komunikowania się z zespołem, z dowolnego miejsca na świecie. Ta platforma komunikacyjna zapewni, że rozmowy i projekty Twojego zespołu pozostaną zorganizowane w jednym miejscu. Dzięki serwisowi Slack możesz wysyłać pliki, linki, udostępniać e-maile i przechowywać w jednym miejscu wszystko to, co ważne dla projektu oraz automatycznie synchronizować z komputerem stacjonarnym.


OneDrive dla Firm

Zrób więcej, gdziekolwiek jesteś

Ta usługa firmy Microsoft to szybki i łatwy sposób na zapewnienie dostępu do plików z dowolnego miejsca na świecie, przy pomocy dowolnego urządzenia.

Jeśli zarządzasz zespołem osób, które muszą cały czas przekazywać między sobą dokumenty, OneDrive umożliwi to. Jest nie tylko łatwo dostępną usługą ale tworzy także kopie zapasowe wszystkich plików Dzięki temu Twoje dane będą chronione w przypadku, gdy zdarzy Ci się uszkodzić lub zgubić laptop czy smartfon.


Skype dla Firm

Połączenia konferencyjne najwyższej klasy

Jeśli masz potrzebę zorganizowania spotkania online nawet dla kilkuset osób możesz to zrobić za pomocą Skype dla firm. Jest to rozbudowana wersja popularnego narzędzia konferencyjnego firmy Skype, nastawiona na użytkownika biznesowego. Przeznaczona do przesyłania wiadomości, organizowania i odbywania spotkań oraz udostępniania ekranów. Wszystkie te funkcje dostępne są w jednym miejscu. Jest ona kompatybilna z pakietem Microsoft Office, co oznacza, że możesz zaplanować swoje spotkania w programie Outlook i uruchamiać rozmowy z poziomu takich aplikacji, jak Word i PowerPoint. 


LinkedIn

Połącz się ze swoimi współpracownikami, gdziekolwiek jesteś

Coraz więcej relacji biznesowych tworzonych jest i utrzymywanych przez LinkedIn. Niegdyś serwis ten był postrzegany, jako internetowy portal do publikacji swojego CV. Jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło. Obecnie stał się popularnym na całym świecie sposobem na utrzymywanie kontaktów z dawnymi współpracownikami a także doskonałym sposobem na nawiązywanie nowych kontaktów. Dzięki ciągłym aktualizacjom i aplikacji mobilnej, LinkedIn jest obecnie potężnym narzędziem sieciowym.


Korzystając z użytecznych aplikacji, możesz zwiększyć konkurencyjność swojego biznesu. Wybieraj takie, które łączą zalety szybkiej komunikacji z korzyściami jakie daje technologia cloduowa.

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone