zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Usługi i Szkolenia

Bezpłatny Pakiet Porad

Jak zainstalować system, zaimportować dane czy uruchomić daną funkcjonalność, na te pytania odpowiedzą nasi konsultanci. Przez 3 miesiące od daty zakupu każdy nowy użytkownik może skorzystać z 3 bezpłatnych porad.

Więcej

Sage Gwarancja – usługi abonamentowe

Bezpieczeństwo i profesjonalizm w pakiecie Do naszych produktów możesz dopasować usługi odpowiadające potrzebom Twojej firmy. Możesz liczyć m.in. na wsparcie techniczne naszych ekspertów, bogaty pakiet aktualizacji prawnych i funkcjonalnych, czy zdalną pomoc na Twoim urządzeniu.

Więcej

Usługi profesjonalne

Poznaj nasze usługi, wykorzystaj w pełni możliwości naszych systemów. Opieka serwisowa i konsultacje udzielane przez naszych specjalistów zapewnią Twojej firmie wsparcie nad rozbudową systemu oraz pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Więcej

debaty_webinaria

Webinaria i debaty eksperckie Sage

Zapraszamy do udziału w cyklu debat eksperckich online, gdzie uzyskasz porady prawne i podatkowe, posłuchasz komentarzy i dyskusji ekspertów na temat aktualnych zmian prawnych mających wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw w Polsce.

Więcej

Sage ©Sage Group plc 2018 . ®Wszelkie prawa zastrzeżone