zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze:

Centrum Wiedzy

lub

Zadzwoń 

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 00

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad

25 000 stron aktów prawnych

Podpowiemy Ci, jak poradzić sobie w gąszczu tak często zmieniających się przepisów. 

Zapisz się na Newsletter Prawny Sage

Webinaria i Debaty eksperckie
Sage

ERP

Nowy ERP: niestandardowe rozwiązania w standardzie inspirowanym Twoim biznesem

Sage Symfonia ERP w całkowicie nowej odsłonie to nie tylko odświeżony wygląd ekranów i kartotek
(z zachowaniem dostępu do ich wersji klasycznych), ale także możliwość personalizowania ich wyglądu
i zawartości, jak również przechowywania i analizowania własnych danych
(dzięki funkcjonalności dodawania własnych pól) oraz wymiarów analitycznych.

Zobacz jak zmieniliśmy Sage Symfonię ERP tak, by dopasować ją do potrzeb Twojego biznesu.
W aktualnej wersji zapiszesz i szybko uzyskasz dostęp do potrzebnych Ci informacji, dzięki czemu na wiele czynności będziesz poświęcać znacznie mniej czasu.

Dzięki nowemu WebAPI integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami stała się łatwiejsza. Teraz nie tylko będziesz mógł korzystać z zewnętrznych rozwiązań (np. platform e-commerce), ale także aktualizować swój system szybko, sprawnie i w większości przypadków bez dodatkowych kosztów związanych ze zmianą wersji.

Prowadzący:

Łukasz Banachowicz

Łukasz Banachowicz

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria. W branży IT od 11 lat. Z Sage związany od 2006r.
Obecnie pracuje w Dziale Wsparcia Procesów Sprzedaży, gdzie zajmuje się diagnozą potrzeb Klientów oraz projektowaniem systemów na bazie gotowych rozwiązań oraz tworzonych na indywidualne potrzeby. Na swoim koncie ma udział w ponad 150 zakończonych sukcesem projektach wdrożeniowych, m. in. w firmach handlowych (chemia, warzywa / owoce, metale, budowlane, sieci sklepów), usługowych (transport, usługi finansowe, deweloperzy), sieci dealerów samochodowych, czy przedsiębiorstwach produkcyjnych (branża chemiczna, budowlana, artykuły sportowe, elektronika).

Zapraszamy Cię na webinar, w czasie którego m.in.:

Poznasz nowe rozwiązania zastosowane w Sage Symfornia ERP, które umożliwiają przechowywanie i szybki dostęp do potrzebnych Ci informacji biznesowych (także niestandardowych).

Zobaczysz, jak możesz wykorzystać nowe możliwości systemu w swojej codziennej pracy, m.in. dzięki odświeżonemu wyglądowi ekranów i kokpitów oraz możliwości ich dodatkowej personalizacji.

Zdobędziesz praktyczną wiedzę o tym, jak dostosować system do sprawdzonych w Twojej firmie i branży procesów oraz określonych wymagań, jednocześnie korzystając w pełni z udogodnień oferowanych przez zintegrowany system wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem.


Dla kogo przeznaczony jest webinar?

- dyrektorzy generalni, prezesi, członkowie zarządów

- dyrektorzy handlowi, produkcji, kontroli jakości, logistyki

- główni księgowi

- szefowie działów IT


Czas webinarium:

13 lutego

Start: godz. 10:30

czas trwania: ok. 1h


Zarejestruj swój udział!
e-Sprawozdania
finansowe

Od 1 października obowiązuje nowa struktura JPK_SF, obsługująca tzw. e-Sprawozdania Finansowe.

Czy wiesz, że wraz z wejściem e-Sprawozdań Finansowych, czyli zmiany formatu w jakim jest wysyłane sprawozdanie, zmienia się także cały proces przygotowania sprawozdania finansowego. Kończy się era pracy na papierze, rozpoczyna zaś era pracy na elektronicznych plikach XML – od momentu generowania, aż po audyt i wysyłkę.

Prowadzący:

Agnieszka Gajewska

Agnieszka Gajewska

Prezes Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie, członek Zarządu Oddziału Okręgowego SKwP, Prezes Zarządu MAKTE Kancelaria Audytorów i Doradców Sp. z o.o.

Bogdan Zatorski

Bogdan Zatorski

Ekspert konsultingu biznesowego w Sage, z firmą związany od 16 lat, działając w obszarze finansów i księgowości. Przez wiele lat rozwijał Sage Symfonia w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Aktywnie uczestniczy we wdrażaniu JPK w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Sage jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych.

Magdalena Brzuszczyńska

Magdalena Brzuszczyńska

reprezentuje PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., gdzie pełni funkcję Menedżera w Dziale Prawno-Podatkowym zespole ITBC (Doradztwo Podatkowe IT)
Ma wykształcenie ekonomiczne oraz kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami odpowiedzialnymi za raportowanie księgowe i podatkowe. Wielokrotnie prowadziła projekty związane z wdrożeniami systemów ERP oraz automatyzacją procesów finansowych i podatkowych. W PwC odpowiedzialna za projekty w obszarze automatyzacji kalkulacji podatkowych, wdrożenia rozwiązań do JPK, a obecnie również rozwiązań do e-sprawozdań finansowych.

Weź udział w bezpłatnym webinarze, podczas którego nasi eksperci opowiedzą:

Co to znaczy i czym jest e-Sprawozdanie Finansowe

Jakie są techniczne aspekty przygotowania e-Sprawozdania

Jak wygląda proces badania, zatwierdzania i przekazywanie e-Sprawozdania do KRS


Dla kogo przeznaczone jest webinarium?

• dla przedsiębiorców

• dla dyrektorów finansowych i głównych księgowych

• dla właścicieli biur rachunkowych

• dla audytów i biegłych rewidentów


Obejrzyj nagranie
Zmiany
prawne

Co nas czeka w 2019 r.? – najbliższe zmiany prawno-podatkowe

Każdego roku ustawodawca przygotowuje ponad 25 000 stron aktów prawnych. By być na bieżąco ze zmianami prawnymi musiałbyś przez kilka dni w tygodniu studiować projekty ustaw i rozporządzeń zamiast zajmować się rozwijaniem swojej firmy.

Dlatego zapraszamy do obejrzenia nagrania, w którym Renata Kotecka, ekspert Sage ds. zmian prawnych omawia najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców zmiany prawne przewidziane na początek roku 2019.

E-sprawozdania finansowe, ulga na złe długi, rozliczanie użytkowania samochodów firmowych, nowa stawka CIT czy podział na dwa źródła przychodów – to tylko część obszarów, które są istotne dla Ciebie i Twojej firmy. Obejrzyj nagranie i przygotuj się do nowych wyzwań prawno-podatkowych.

Zobacz, w jaki sposób rozwiązania Sage będą Cię wspierały w Twojej codziennej pracy. Pamiętaj, że nasze oprogramowanie jest zawsze gotowe na zmiany prawne. Przekonaj się, dlaczego warto posiadać aktualne oprogramowanie Sage do zarządzania obszarem finansowo-księgowym.

Prowadzący:

Renata Kotecka

Renata Kotecka

Product Manager w Sage, z firmą związana od 13 lat. Od 10 lat odpowiada za dostosowanie produktów Sage do zmieniających się przepisów. Zajmuje się analizą przepisów między innymi w obszarze księgowości. Wspiera wprowadzanie zmian prawnych uwzględniając potrzeby klientów.

Zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania webinarium, z którego dowiesz się:

jakie są najważniejsze obszary prawa podatkowego, które znacząco wpłyną na funkcjonowanie firm w 2019 r.

w jaki sposób programy finansowo-księgowe Sage są przygotowywane do nadchodzących zmian prawnych

jak optymalnie przygotować firmę do zmian prawnych by zapewnić sobie bezpieczeństwo prawno-podatkowe.


Dla kogo przeznaczone jest webinarium?

- Dla kierowników i pracowników działów finansowo-księgowych

- Managerów, dyrektorów finansowych, księgowych, przedsiębiorców

- Właścicieli i pracowników biur rachunkowych


Obejrzyj webinarium i zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo prawno-podatkowe w 2019 r.


Obejrzyj nagranie
HR

Nowe oblicze Kadr i Płac – czyli, co nas czeka wkrótce

Rozwój pracowników, budowanie ich zaangażowania, zarządzanie różnicami pokoleniowymi czy utrzymanie pracowników to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi stoją dziś pracodawcy.

Jednocześnie Działy Kadr i Płac coraz częściej przejmują zadania tzw. miękkiego HRu, które to właśnie mogą tym wyzwaniom sprostać.

Niezależnie od nowej odpowiedzialności, ilość codziennych obowiązków i zadań powoduje, że utrzymanie satysfakcji z pracy bywa próbą sił i walką z czasem.

To właśnie Dział Kadr i Płac i Twoja rola jest kluczowa w procesie zmiany i tego, by sprostać wyzwaniom rynku.

Ile zatem warte byłyby dla Ciebie rozwiązania i wiedza, dzięki której możesz pracować spokojniej, pewniej i bardziej świadomie rozwijać i korzystać z własnych możliwości?

Prowadzący:

Monika Reszko

Monika Reszko

Psycholog biznesu, ekspert ds. komunikacji, pracuje z zarządami firm i kadrą menedżerską. Efektywność to dla niej suma wyniku finansowego i satysfakcji. W swoim dorobku ma ponad 3 tysiące godzin szkoleniowych, 2,5 tysiące godzin konsultacji, wdrożone zmiany w blisko 50 firmach.

Cezary Karolczyk

Cezary Karolczyk

Związany z Sage od 2007 roku, członek MENSA. Spędził ponad 20 000 godzin na konsultacjach z klientami. Jest autorem większości programów szkoleniowych dostępnych w Sage Academy dotyczących kadr i płac. Koordynuje prace w projektach wdrożeniowych Sage w obszarze HR. Jest autorem artykułów publikowanych w prasie i w internecie.

Zapraszamy Cię na webinar, w czasie którego:

Zdobędziesz wiedzę o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju w Twojej specjalności. Poznasz narzędzia, dzięki którym praca stanie się łatwiejsza.

Poznasz narzędzia, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza

Zobaczysz, jak przy wykorzystaniu prostych metod możesz lepiej zarządzać pracą swoją i działu


Dla kogo przeznaczony jest webinar?

- Dla Kierowników Działów Kadr i Płac

- Pracowników Działu HR

- Osób zajmujących się finansami, a także kwestiami płacowymi i pracowniczymi


Możesz zaoszczędzić nawet do 30% swojego czasu i przeznaczyć go na planowanie i realizację celów zawodowych oraz własny rozwój!Obejrzyj nagranie